SDS Plus і SDS Max – це супер

SDS Plus і SDS Max – це супер

Відмінна передача енергії  удару, вражаюча продуктивність і повний спектр застосувань. З цими двома експертами від Rawlplug ваша рука є найсильнішою серед конкурентів

Представлення кабельних SDS-Plus і SDS-Max означає, що парк електроінструментів синього кольору, які гордо носять символ якості R, щойно отримав ще два флагмани. Обидва просто фантастичні в роботі , незалежно від завдання, для якого вони використовуються.

З великою потужністю приходить чудова продуктивність. SDS-Plus (R-PRH-26850) приховує в своєму міцному корпусі двигун потужністю 850 Вт, здатний генерувати до 2,5 Дж енергії удару. Цей перфоратор може свердлити бетон діаметром до 26 мм. SDS-Max (R-PCH-411350) забезпечує потужність двигуна 1350 Вт, енергію удару 13 Дж і максимальний діаметр свердління 42 мм.

Але це лише характеристики. Найважливішим є те, як SDS-Plus і SDS-Max доведуть свою ефективність у роботі. Ефективний ударний механізм робить Plus здатним свердлити будь-які будівельні матеріали, тоді як Max не має собі рівних, коли мова йде про роботу в бетоні та залізобетоні. І це лише деякі з численних переваг наших універсальних інструментів, які також пропонують такі функції, сколювання та довбання долотом (видалення плитки та старої штукатурки або невеликі демонтажні роботи).

Ергономіка? Комфорт роботи? Безпека? Потрійне так. Plus захопить вас інтуїтивно зрозумілим і надзвичайно зручним перемикачем режимів роботи та компактним легким корпусом. Max робить те саме завдяки вдосконаленій системі гасіння вібрації та муфті, яка від’єднує привід щоразу, коли свердло заклинює в матеріалі. Патрони SDS-Plus і SDS-Max забезпечують повну сумісність із широким асортиментом аксесуарів, доступних на ринку. Чи є ще щось, що ви можете забажати?