Р-HTW-20-100 Точність понад усе

Р-HTW-20-100 Точність понад усе

Столітній досвід Rawlplug дозволив нам розробити гайковий ключ, який ідеально відповідає нашим потребам і потребам наших клієнтів. Ми старші навіть за найстаріший динамометричний ключ.

Доведемо це кількома фактами: бренд Rawlplug було засновано в 1919 році, а перший динамометричний ключ було запатентовано в 1931 році. Оригінальна версія була блискучою, а незліченні пізніші версії були просто феноменальними, вдосконалити що-небудь далі — справжнє завдання. Проте ми любимо виклики. Ми завжди вважаємо, що добре завжди може бути ще краще.

Наша версія динамометричного ключа Rawlplug – це R-HTW-20-100 (діапазон 20-100 Нм, розмір 1/2″, сумісність з RT-IS). Ми чудово знаємо, що під час роботи з ним важливі три характеристики: точність , ергономічність і комфорт. З R-HTW-20-100 ви можете розраховувати на точність +/- 4% (ви отримаєте сертифікат калібрування разом із продуктом) і пряме зчитування значення крутного моменту. Ефективній роботі сприяє не тільки зручна ручка. Ми перевірили R-HTW-20-100 на довговічність (він пройшов на відмінно), забезпечивши його швидке та просте налаштування. Усе це означає, що ми надаємо вам міцний і повний продукт, який гарантує безпечне та правильне встановлення наших настільки ж надійних анкерів. Приємної роботи! З повагою, Rawlplug.