Група RAWLPLUG

RAWLPLUG

Історія засобів кріплення ще з початку минулого століття тісно пов’язана з ім’ям RAWLPLUG. Адже, ще в далеких 1910-11 роках Джон Роулінг винайшов та запатентував перший розпірний дюбель, а в 1912р. зареєстрував торгову марку RAWLPLUG. Після винаходу продукту, в 1919 році, виникла фірма Rawlplug, яка дуже швидко стала відомою і сьогодні відрізняється продуктами, яким можна довіряти.

Впродовж свого життя, фірма стрімко розвивалась у своїх інноваційних продуктах і виросла до Міжнародної Фінансової Групи. На сьогодні ця Група охоплює 13 спілок на 4 континентах, понад 1 900 працівників та близько 30 000 продуктів, має дочірні компанії в Скандинавії, Ірландії, Франції та ОАЕ.

RAWLPLUG є одним з провідних світових виробників спеціалізованих систем кріплень та з’єднань й інструменту, які використовуються в будівництві, енергетиці, автомобіле- та машинобудуванні, будівництві доріг та метро, в найрізноманітніших галузях виробництва. Протягом всієї своєї історії, компанія постійно стежила за змінами на ринку, щоб покращити й розвинути асортимент продукції та задовольнити вимоги своїх клієнтів. Крім високоякісної продукції та визнаного обслуговування клієнтів, компанія пропонує технічну підтримку та консультації.

Діяльність RAWLPLUG завжди була і є спрямована на задоволення потреб вимогливих клієнтів шляхом пошуку надійних та стабільних рішень, вдосконалення продуктів і процесів, зосереджуючи свої конкурентні переваги на високій якості та інноваціях.

Традицію інноваційності RAWLPLUG продовжує через безперервні дослідження, випробування  та розвиток технологій і процесів, які мінімізують вплив на зовнішнє середовище. Продукти RAWLPLUG щораз більше знаходять визнання у світі, а фірма здобуває назву лідера в галузі кріплень.