Історія

Компанія КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА

Сьогодні ім’я KOELNER відоме не тільки в Європі, але й у світі. Знайомство українського споживача з KOELNER розпочалось у 2000 році, коли фірма «ЛеоТекс» стала офіційним представником європейського виробника засобів кріплення – фірми Koelner S.A. на території  України.

Заснована фірма “ЛеоТекс” була в 1999 році. У 2009 році «ЛеоТекс» увійшов до складу міжнародної корпорації KOELNER Group, а в 2016р. змінив назву  на «КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА».

У 2005 році  Koelner S.A. придбала підприємство Rawlplug Ltd (ТМ RAWLPLUG), а у 2013 – змінила назву на Rawlplug Ltd. Наступним кроком було створення RAWLPLUG Group і вступ до неї КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА.

За перших 10 років діяльності компанія пройшла шлях від дрібного постачальника до представника визнаних світових брендів, розширила свою дистрибуцію, охопивши значну  частку українського ринку засобів кріплення та інструменту, увійшла в мережі DIY по всій території України.

На сьогодні КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНАце компанія з 17 літнім досвідом роботи на ринку засобів кріплення, аксесуарів до електроінструменту  та інструменту, офіційний представник провідних світових виробників, єдиний офіційний представник на території України  відомих європейських брендів RAWLPLUG, KOELNER, MODECO.