Фірма

Наша компанія

Центральний офіс компанії “КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА” знаходиться в м.Львові. Мережа дистрибуції компанії охоплює Західну та частково Центрально-Східну Україну. Компанія успішно співпрацює з торговими мережами національного рівня DIY – «Нова лінія», «Епіцентр», “Ашан”. Серед постійних клієнтів компанії чимало вітчизняних будівельних і виробничих підприємств.

У щоденній праці торговому персоналу активно допомагає відділ Управління продуктами, відділ Логістики, працівники складу та транспортного відділу. В центральному офісі компанії працює вимірювальна лабораторія, атестована в Держспоживстандарті України. В лабораторії проводяться дослідження й перевірка фізико-механічних показників засобів кріплення та видається документ державного зразка – протокол випробувань з висновком про відповідність вимогам.

Разом нас в компанії близько 150 осіб, які активно працюють над задоволенням потреб українського споживача.

Наші цінності

Кваліфіковані, відданій своїй справі, працівники – головна цінність нашої компанії. Ми впевнені, що успіх нашої діяльності безпосередньо залежить від прагнення працівників компанії бути найкращими.

Тому в компанії ми створюємо такі умови, щоб кожен член нашої команди міг реалізувати свій потенціал. Компанія піклується про своїх працівників, цінує їх здібності та заохочує ініціативу. Ми всі різні, але прихильні інтересам і цілям компанії. Ми живемо нашою корпоративною культурою, разом працюємо і відпочиваємо, допомагаємо та піклуємось один про одного.

Наші люди – конкурентна перевага!

Ми використовуємо знання та поради наших зарубіжних партнерів.
Ми будуємо стосунки з клієнтами на принципах довіри, довгострокової співпраці, поваги та виконання взаємних зобов”язань. Кожне рішення, прийняте в процесі роботи, засноване на принципах чесності та відкритості. Ми розуміємо потреби сьогодення, маємо безперечні переваги перед конкурентами і прагнемо утримувати лідируючі позиції на ринку України.

Наша пропозиція

Пропозиція компанії «КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА» комплексна і налічує близько 10 тисяч асортиментних позицій торгових марок: Rawlplug, Koelner, Modeco, LF. Близько 4 тисяч – це ті продукти, що продаються щоденно. Наш асортимент настільки різноманітний, що може задовольнити потреби різного рівня, починаючи від домашніх майстерень закінчуючи великомасштабними будівельними об”єктами.

Продукція, котру пропонує на ринок компанія «КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА», сертифікована в Україні, про що свідчать підтверджуючі документи державного зразка щодо якості, а саме: Сертифікати відповідності УкрСЕПРО, висновки СЕС, заключення Львівського регіонального державного центру стандартизації, метрології та сертифікації.

Беззаперечна якість та дизайн засобів кріплення торгової марки RAWLPLUG є одним з інноваційних рішень для використання їх у будівництві, енергетиці, автомобіле- та машинобудуванні. Якщо клієнт потребує серйозного та всебічного рішення, але дешевшої цінової категорії, тоді ми пропонуємо аналогічні продукти торгової марки KOELNER.

Подібним є також пропозиція асортименту аксесуарів до електроінструменту. Свердла та насадки торгової марки RAWLPLUG – це продукти розраховані на довготривале та безперебійне використання, що відповідно тягне за собою вартість. Для робіт легших та простіших ми пропонуємо асортимент торгової марки MODECO.