Як вибрати шурупи – пізнаємо Procut                   

Як вибрати шурупи – пізнаємо Procut                   

Ці професійні будівельні шурупи доступні в декількох варіантах, щоб практично на 100% задовольнити потреби на будівельних майданчиках, де використовується конструкційна деревина.

Ви можете вибрати один з трьох типів різьби Procut:

  1. Неповна різьба з фрезою зі зменшеним профілем – зменшує час та кількість енергії, необхідної для вкручування шурупа в основу.
  2. Повна різьба з оптимальним кроком – збільшує вантажопідйомність на витягування.
  3. Подвійна різьба зі змінною геометрією – забезпечує додатковий тиск.

Типи головок шурупів Procut:

  1. Збільшена плоска головка – забезпечує максимальне стискання і пропускну здатність.
  2. Насічки на нижній стороні конічної (потай) головки – дозволяють естетично облицювати будь-який дерев’яний або деревопохідний матеріал.
  3. Циліндрична головка – дозволяє заглиблювати шурупи в основу для посилення дерев’яних конструкцій.

Типи та застосування конструкційних шурупів Procut

Лінійка професійних шурупів Procut доступна в 5 варіантах.

R–PTX – з потайною головкою та частковою різьбою – для загального використання в дереві, конструкціях та дерев’яних з’єднаннях. Найбільш універсальний шуруп – підходить для будівельної деревини, дошок, OSB плит, фанери та SWP плит.

Шурупи R-PTX доступні в діапазоні діаметрів від 3,0 до 8,0 мм і довжиною від 20 до 400 мм.

R–PTК – з плоскою головкою (шайбою) і частковою різьбою, що підвищує несучу здатність шурупа. Універсальний високоякісний шуруп для дерев’яних конструкцій, з’єднання в каркасних конструкціях, з’єднання крокв і прогонів, важких дерев’яних конструкцій, малої архітектури, дерев’яних парканів і монтажу дерев’яних елементів. Підходить для будівельної деревини, дошок, OSB, фанери та SWP плит.

Діаметр шурупа R-PTK доступний у двох варіантах: 6,0 або 8,0 мм. Довжина коливається від 40 до 400 мм.

R–PVS – з конічною головкою та повною різьбою – для зміцнення з’єднань конструкції, завдяки 8 спеціальним насічкам під головкою шурупа ідеально адаптується до поверхні та не пошкоджує основу. Найкращий вибір для дерев’яних з’єднань з максимальним навантаженням, переважно для будівельної деревини, дерев’яних дошок і дошок SWP.

Діаметр шурупів R-PVS коливається від 3,0 до 12,0 мм;  довжина 16–600 мм.

R–PVZ – з циліндричною головкою та повною різьбою – для заглибленого монтажу. Завдяки конструкції головки підходить для прихованих дерев’яних стиків, а також відмінно підходить як елемент зміцнення дерев’яних конструкцій в критичних місцях. Вони підходять для важких конструкцій.

R-PVZ – це шуруп, доступний в трьох діаметрах – 6,0, 8,0 і 10,0 мм, та довжиною 80-600 мм.

R–PCZ – з циліндричною головкою та подвійною різьбою – для кріплення елементів з додатковим затисканням. Сертифіковані шурупи найвищої якості для будівельної деревини та масивних деревних панелей. Особлива конструкція різьби забезпечує надійне з’єднання, ефективно притискаючи поверхні з’єднуваних елементів один до одного.

R-PCZ доступний у двох діаметрах: 6,5 та 8,5 мм, та у діапазоні довжини 65–400 мм.

Широкий вибір шурупів Procut і повний діапазон їх застосування роблять їх всебічним кріпленням для дерев’яних конструкцій і створюють міцні дерев’яні з’єднання.