Новий електроінструмент, виготовлений на замовлення

Новий електроінструмент, виготовлений на замовлення

Що залишається незмінним у новій пропозиції для клієнтів, так це стандарти, знайомі користувачам наших інструментів. Усі продукти під брендом Rawlplug завжди відповідають найвищому рівню якості та забезпечують повний комфорт у використанні. Однак ми вирішили піти далі і налаштувати більше параметрів відповідно до індивідуальних потреб.

Наші нові кутові шліфувальні машини мають функцію регулювання швидкості обертання, що значно розширює спектр їх безпечного застосування. Нові дрилі-шуруповерти тепер більш різноманітні за вагою, розміром і крутним моментом, щоб задовольнити потреби різних груп клієнтів.

Дрилі  – три в одному

Розширений асортимент дрилів від Rawlplug включає три інструменти: легкий інструмент для нескладних робіт (наприклад, складання меблів), багатоцільовий пристрій і версія для потужних робіт. Останній комплектується зручною ручкою, що полегшує керування та безпечне використання.

Усі нові дрилі-шуруповерти працюють на двох швидкостях, щоб відповідати вимогам швидкості обертання та крутного моменту для виконання роботи, а також мають планетарні передачі, виготовлені з високоякісної сталі. Легка і компактна конструкція робить їх ергономічними під час роботи та зменшує втому при тривалому використанні.

Легкий інструмент, тобто дриль-шуруповерт R-PDD18-55-M2 18V, пропонує 16+1 положення зчеплення, що дозволяє користувачеві оптимізувати крутний момент залежно від типу матеріалу основи. Планетарний редуктор цієї моделі створює до 55 Нм крутного моменту. Він поставляється з двома літій-іонними акумуляторами ємністю 2,0 Агод  і зарядним пристроєм на 60 хвилин.

Багатоцільовий інструмент R-PDD18-70-XL2 18V також працює в 16+1 положеннях зчеплення, але його редуктор забезпечує до 70 Нм крутного моменту. І в цьому випадку користувач отримує два літій-іонних акумулятори, але більшої ємності (5,0 Агод) і швидкий 50-хвилинний зарядний пристрій.

Інструмент  призначений для більш вимогливих застосувань, а саме дриль R-PDD18-P100-XL2 18V, підходить для ударного свердління в цеглі та легкому бетоні. Його потужний планетарний редуктор створює до 100 Нм крутного моменту. Користувач має на вибір 14+2 положення зчеплення та функцію ударного свердління. Пристрій поставляється з двома літій-іонними акумуляторами ємністю 5,0 Агод  і швидким зарядним пристроєм на 50 хвилин.

Кутові шліфувальні машини – нові моделі, більше потужності

До пропозиції  Rawlplug також було додано дві нові кутові шліфувальні машини. Вони ще потужніші та забезпечують вищу ергономіку шліфування в порівнянні з машиною, яка раніше була в пропозиції. Обидві мають профільовану прогумовану ручку для кращого зчеплення та комфорту. Однак нові електроінструменти мають перемикач швидкості обертання, що виявляється особливо корисним при роботі з різними матеріалами та аксесуарами. Їх відрізняє тип перемикача.

Кутова шліфувальна машина R-PAG18-SV-XL2 18 В має пересувний  запобіжний перемикач, який запобігає випадковому запуску пристрою.

З іншого боку, кутова шліфувальна машина R-PAG18-PV-XL2 18V має механізм безпечного перемикання перемикача, що означає, що вона працює лише тоді, коли користувач натискає на перемикач, і вимикається відразу, коли оператор відпускає перемикач. Іншими словами, електроінструмент автоматично вимикається, як тільки користувач відкладає його. У деяких країнах на ринок допускаються лише пристрої, оснащені перемикачами цього типу. Це означає, що додавання такого електроінструменту до пропозиції  Rawlplug відкриває низку нових можливостей для бізнесу.

Наші шліфувальні машини є ідеальним рішенням для обробки деревини, що дає можливість очищати від кори та шліфувати без пошкодження матеріалу. Вони також є чудовими інструментами для шліфування та різання сталі, в тому числі вуглецевої,  та  бетонних елементів і залізобетонних перемичок. Нові електроінструменти від Rawlplug є відмінним варіантом для клієнтів з різними вимогами. Розширивши нашу пропозицію, ми тепер здатні точніше задовольняти різноманітні потреби, незалежно від того, в якому секторі клієнти використовують наші продукти.