Ваша безпека – наш пріоритет. Частина ІІ

Ваша безпека – наш пріоритет. Частина ІІ

У першій частині статті про системи безпеки, які використовує Rawlplug, йшлося про батареї. Тепер настав час більше зосередитися на інструменті, який вони живлять.

  • Літій-іонний акумулятор не повинен бути повністю розряджений.Чим довше він залишається в такому стані, тим менша ймовірність його відновлення під напругою.Хімічні зміни, що відбуваються тим часом у пристрої, роблять елементи батареї непридатними.Однак батареї Rawlplug добре захищені.Якщо рівень заряду батареї падає до 5–8 відсотків під час роботи, спеціальна система безпеки припиняє споживання енергії, зупиняючи електроінструмент.І хоча інструмент потім можна знову ввімкнути, наприклад, щоб просвердлити більше отворів, але система безпеки надсилає чіткий сигнал, раптово вимикаючи живлення: не зволікайте, швидко знайдіть зарядний пристрій.
  • Але припустімо, що користувач проігнорував попередження, забув зарядити повністю розряджену батарею (або її елементи були пошкоджені іншим чином) і не приєднав батарею до зарядного пристрою перед початком наступної роботи, через що зарядний пристрій не міг податисигнал та сповістити користувача про несправність загорянням світлодіода.Rawlplug враховує кожну потенційно небезпечну ситуацію і запровадив загальну функцію безпеки в усі електроінструменти: якщо користувач приєднає до електроінструменту несправну батарею, він просто не запуститься, що практично зменшує всі можливі ризикидо нуля.

Електронні та механічні засоби захисту, які використовує Rawlplug відрізняються залежно від типу та конкретної моделі електроінструменту. Rawlplug задовольняє потреби кожного пристрою особливим чином і застосовує індивідуальні системи для кожного з них, щоб вони могли функціонувати оптимально з урахуванням характеру поточної роботи та можливостей даного інструменту.

  • Механічна муфта може захистити користувача від серйозної травми руки: якщо свердло під час роботи наткнеться на перешкоду (наприклад, арматуру) або зігнеться в дуже глибокому отворі, муфта виштовхне привід, запобігаючи потенційній небезпеці. Корпус перфоратора, з іншого боку, також розроблено для захисту користувача від ураження електричним струмом, наприклад, коли він свердлить кабель живлення. У такій ситуації пристрій може пошкодитися або не пошкодитися, але з користувачем все буде добре.
  • Шуруповерт для гіпсокартону, який значно пришвидшує роботу з гіпсокартоном, був розроблений для максимального зняття навантаження з користувача, щоб уникнути непотрібних травм. Його ергономічна форма не виснажує зап’ястя і запобігає болі в суглобах. Про безпеку піклується контактна муфта, завдяки якій натискання тригера запускає не двигун і шпиндель одночасно, а лише двигун, тоді як шпиндель запускається лише тоді, коли пристрій притискається до поверхні (це означає, що можна встановити шуруп на шпиндель, не перериваючи роботу). Іншою функцією безпеки є механізм автоматичної подачі зібраних шурупів, який повністю усуває необхідність будь-якого контакту з шурупами та поверхнею.
  • У кутових шліфувальних машинах Rawlplug у разі заклинювання диска вмикається електронне захисне гальмо, яке відключає живлення акумулятора після виявлення перевантаження. Інша система не дозволить випадково запустити інструмент після швидкої заміни батареї під час роботи. Існує також механічний захист, який завжди забезпечується щитком, виготовленим з високоякісного матеріалу.
  • Те, що відіграє надзвичайно важливу роль у циркулярних пилах Rawlplug (за умови, що напрямок обертання було встановлено правильно) – це підставка, точно розроблена та виготовлена ​​з міцного матеріалу, яка надійно взаємодіє з ріжучим диском. Крім того, пристрій має корпус, який повертається, коли диск занурюється в матеріал, ніколи не залишаючи лезо без захисту, і автоматично закривається, як тільки воно виходить з матеріалу. Диск весь час захищений зверху, щоб виключити навіть найменший ризик травми, тоді як функція регулювання глибини різання (оптимально на 2–4 мм більше, ніж товщина заготовки, що розрізається), не тільки забезпечує найкращий кут різання, а також захищає кабельний інструмент від пошкодження кабелю. Інші функції безпеки, які використовує Rawlplug в пилах, включають кнопковий розблоковувач (пристосований для правшів і лівшів), що запобігає активації інструменту випадковим натисканням курка та автоматичну зупинку леза, коли вимикач відпускається. Світлодіодне підсвічування на підставці пристрою підвищує не тільки комфорт керування, але й безпеку, оскільки освітлює робочу зону в умовах обмеженої видимості, наприклад, у сутінках. Особлива функція — це блокування шпинделя, яке стає важливим, коли потрібно замінити диск.Очевидно, це лише мала частина систем безпеки, які розробив  та впровадив в продукти Rawlplug. За більш ніж 100-річну історію Rawlplug багато чого сталося, але одна річ точно залишилася незмінною: безпека користувача  є пріоритетом!