Ваша безпека – наш пріоритет. Частина І

Ваша безпека – наш пріоритет. Частина І

Довіра, якою користується бренд Rawlplug, є результатом більш ніж  сто років зусиль. Одним із стовпів наших відносин з клієнтами є увага до їх безпеки.

Створення інноваційних продуктів – складний процес. Необхідно подолати велику відстань, перш ніж новий засіб кріплення або перфоратор надійде в магазини. Концепція, дизайн, перевірка якості, розробка документації, процес сертифікації…

Одним із найважливіших етапів, що передують випуску будь-якого продукту Rawlplug, є серія вичерпних і комплексних тестів прототипів. Завдяки спеціалізованому обладнанню (зокрема камері для розбризкування солі та екзогенній камері), яке є у лабораторіях і відділу технічної підтримки Rawlplug, а також території для випробувань в Академії Rawlplug, можна перевірити всі властивості: поведінку в даному матеріалі, міцність і довговічність, ергономічність і продуктивність.

Під час тестування особлива увага приділяється функціонуванню систем безпеки, які є особливо важливими в акумуляторах або електроінструментах. Rawlplug  дотримується простого правила: якщо засоби безпеки не пройшли випробування, не може бути зеленого світла для виробництва – кожна система безпеки повинна пройти випробування з відзнакою.

Акумулятори. Нульовий ризик.

Літій, який використовується в літій-іонних батареях, є легкозаймистим металом. Він швидко окислюється, і його сполуки бурхливо реагують з киснем, що призводить до ризику вибуху, яким би незначним він не був. Щоб повністю зменшити потенційну небезпеку, Rawlplug використовує електронну систему захисту у своїх батареях, ізолюючи несправний елемент батареї після виявлення несправності. Запобіжник негайно блокує подальшу роботу. Якщо датчик оцінить, що зміна оборотна, інструмент повернеться до стабільного стану і система відновить роботу батареї. Якщо зміни серйозні – датчик перегорає, а батарею виводять з експлуатації з міркувань безпеки.

Зарядні пристрої. Спеціалізуються на діагностиці.

Зарядні пристрої Rawlplug мають свої унікальні системи захисту, незалежні, але взаємодіючі з системами, що використовуються в акумуляторах. Як тільки акумулятор приєднано до зарядного пристрою, він запускає миттєву діагностику елементів. Якщо буде виявлено несправність будь-якого компонента, про це повідомляється користувачеві блимаючим світлодіодом. Крім того, коли виявляється надто висока температура, більший із двох зарядних пристроїв Rawlplug, починає  автоматично охолоджувати перегрітий акумулятор і, коли температура стабілізується, починає процес заряджання.

Про те, як Rawlplug захищає свій електроінструмент можна дізнатись у другій частині цієї статті.