Система глибокого монтажу Rawlplug

Система глибокого монтажу Rawlplug

Створено для професіоналів

Глибокий монтаж – це технологія, в якій інші рішення не можуть забезпечити необхідну надійність у конкретній конструкції. Залежно від потреб вона приносить різноманітні результати, які, однак, мають спільний знаменник – міцне з’єднання.

Система глибокого монтажу Rawlplug використовується для:

  • Розбудови існуючих конструкцій (розширення стін, колон, балконів і балок, додавання фундаментів)
  • Кріплення до існуючих конструкцій (додавання сходів, приєднання стін)
  • Зміцнення існуючих конструкцій (плити перекриття, бетонні перекриття, зміцнення та модернізація мостів)

Залежно від типу існуючої конструкції та її армування, використовуються два різних типи з’єднань: анкерування і кріплення внахлест з існуючим  армованим профілем в конструкції.

Триступенева Система аксесуарів Rawlplug для глибокого монтажу ефективно заповнює ринковий пробіл, який у значній мірі ускладнював технологію будівництва, незалежно від її надійності. Тому інженери бренду зосередилися на максимальному спрощенні кожного етапу монтажу, зберігаючи при цьому всі унікальні переваги системи. Всі, пов’язані з цим дії, а також відповідні аксесуари були розділені на три основні частини: очищення глибоких отворів – ручне або автоматичне, вибір пістолету – дозування смол, а також асортимент професійних смол. Все це в комплексі надає безпеку та надійність, перевірені у випробуваннях і тестуванні.

Змінюйте, модифікуйте, адаптуйте – відповідно до ваших потреб!