R-HLX – інноваційний анкер-шуруп до бетону в лінійці механічних анкерів

R-HLX – інноваційний анкер-шуруп до бетону в лінійці механічних анкерів

Шуруп до бетону R-HLX – це нова якість монтажу, гарантована точно розробленою формою. Незалежно від того, чи це нова форма різьби з ріжучими зубцями, чи нова форма наконечника шурупа, кожне оновлення призводить до високої продуктивності шурупа в різних сферах застосування.

Пропозиція включає два типи нових індукційно-загартованих анкер-шурупів R-HLX: R-HLX-CS-ZF – шуруп до бетону з потайною головкою та R-HLX-HF-ZF – шуруп до бетону з цинк-ламельним покриттям з шестигранною головкою.

Давайте розглянемо основні відмінності:

  • Унікальна, однониткова різьба з чітким кроком профілю – відповідає за легкість і швидкість монтажу.
  • Гострий край різьби – максимізує підріз і полегшує монтаж у твердих матеріалах.
  • Різьба з додатковими ріжучими зубцями – забезпечує швидкий і простий монтаж, в тому числі в залізобетоні С20/25 – С50/60.
  • Оптимізована форма наконечника та виїмки на нитках різьби – для ефективного кріплення.
  • Різні типи головок – дозволяють оптимально підігнати анкер-шуруп до елемента, що кріпиться.
  • Цинк-ламельне покриття – корозійна стійкість від 800 до 1500 годин.

Анкер-шурупи до бетону мають високу несучу здатність за рахунок підрізання основного матеріалу через гострий край різьби. Ця особливість є основою універсальності шурупів до бетону R-HLX.

Конструкція анкер-шурупів розроблена таким чином, що ефективна глибина анкерного кріплення починається в бетоні з самого початку анкера, а використовуючи різьбу до кінця довжини анкера, ми забезпечуємо кращу зв’язок з основою, таким чином досягаючи більшої вантажопідйомності.

Де підходять шурупи для бетону R-HLX?

У тимчасових конструкціях, де є можливість розібрати і повторно використати анкер-шуруп після перевірки зносу різьби із застосуванням тестера. При установці по краях бетону, в безпосередній близькості від інших анкер-шурупів вони гарантують довговічність монтажу, не порушуючи основу. Забезпечують надійний монтаж в сейсмонебезпечних зонах С1-С2, а також в місцях, що вимагають стійкості до підвищених температур.

Саме ці застосування роблять шуруп для бетону R-HLX відмінним рішенням для кріплення таких елементів, як дорожні стовпи і знаки, перила і балюстради, сидіння в громадських будівлях, сталевих конструкцій різних типів до бетону з тріщинами і без тріщин, а також до кам’яних основ.