Рекордний One Za’ab

Рекордний One Za’ab

У Дубаї, найбільшому місті Об’єднаних Арабських Еміратів, кожна нова інвестиція має бути «найкращою» з певного погляду: найвищою, найдовшою, найрозкішнішою. Те саме можна сказати і про One Za’abel і його рекордним з’єднанням  із двома вежами The Link.

Рекордна, найдовша консольна платформа у світі (Книга рекордів Гіннеса) The Link, довжиною 220 м, є частиною житлового, розважального та ділового комплексу One Za’abel в Дубаї. Споруда, підвішена на висоті 100 м над землею, служить небесним мостом, що з’єднує два розкішних хмарочоса, але також її можна вважати самостійною спорудою, наповненою численними атракціонами, з панорамним видом на місто (повні 360°), плавальним басейном та рестораном.

Центр Дубаї не тільки для бізнесу

Спроектована командою провідних архітекторів світу (японська студія Nikken Sekkei), будівля була зведена в самому центрі Дубаї, що забезпечує відвідувачам чудовий доступ до ділових районів. Проте багата пропозиція One Za’bel адресована не лише бізнесменам. Окрім комфортних офісних приміщень, комплекс також включає житлові, готельні, магазинні та рекреаційні й спортивні приміщення.

Під час будівництва One Za’abel підрядники використовували перевірену продукцію Rawlplug: анкер-шурупи до бетону R-LX, втулки R-DCA, анкери Throughbolt HPTIIA4, фасадне кріплення KI-10 із забивним стержнем та універсальні дюбелі 4ALL, незамінні в будь-якій ситуації .