Orchid Hotel, Singapore

Orchid Hotel, Singapore

20-поверхова будівля пропонує майже 300 номерів на 17 рівнях. Orchid Hotel — це ще один інвестиційний проект у Сінгапурі, реалізований за допомогою продуктів Rawlplug. Цього разу вони включали Систему прямого монтажу, а саме Пристрій газовий для забивання цвяхів до бетону і сталі та цвяхи.

Чотиризірковий Orchid Hotel бізнес-класу розташований у центральному діловому районі (CBD) у кварталі Танджонг Пагар. Привабливе розташування інвестиції в поєднанні з безпосередньою близькістю до різноманітних розваг, історичних місць і торгових центрів робить це місце ідеальним для всіх, хто подорожує у справах. У самому готелі відвідувачі можуть скористатися відкритим басейном, сауною, тренажерним залом і рестораном.

Під час спорудження Orchid Hotel було використано три рішення від Rawlplug: Пристрій газовий для забивання цвяхів до бетону і сталі R-SC40II разом із відповідними цвяхами R-KNC до бетону та цвяхами R-KSC до сталі.

Пристрій R-SC40II від Rawlplug підходить для широкого спектру застосувань, оскільки він може працювати з цвяхами довжиною від 15 до 38 мм. Компактний і зручний корпус підвищує комфорт використання, а функція регулювання глибини забивання без інструментів забезпечує більшу точність фіксації. Завдяки зручному механізму заміни магазину та послідовному режиму роботи пристрій дійсно простий і безпечний.