Новинка від Rawlplug – механічний анкер R-HPTIII

Новинка від Rawlplug – механічний анкер R-HPTIII

Механічні анкери є одними з флагманських продуктів Rawlplug. До переваг цього виду кріплення відносяться широкий спектр застосування, висока стійкість до корозії, можливість анкерування на різній глибині. R-HPTIII, який зараз надходить на ринок, представляє третє покоління механічних анкерів. Цей продукт, призначений для професійного використання, що покращує продуктивність і забезпечує максимальну вантажопідйомність.

R-HPTIII throughbolt – типи.

Новий механічний анкер R-HPTIII доступний у двох версіях:

А4 – нержавіюча сталь,

ZP – цинк-ламельне покриття.

Асортимент містить анкери R-HPTIII різного діаметру та довжини, що дозволяє ідеально підібрати тип кріплення до індивідуальних потреб монтажу та типу навантаження.

Регульована глибина кріплення – краща продуктивність і чудова вантажопідйомність.

Механічний анкер R-HPTIII призначений для того, щоб користувач міг регулювати глибину анкерування залежно від навантаження або товщини елемента, який кріпиться. Глибина монтажу регулюється з кроком 1 мм, що дає можливість використовувати високий потенціал продукту в повній мірі.

З R-HPTIII глибина анкерування може бути меншою з такою ж високою вантажопідйомністю. Встановлення анкерів у неглибокі отвори забезпечує кращу продуктивність і ефективність роботи, особливо при послідовній установці. Позначка глибини, розміщена на штифті, полегшує встановлення, забезпечуючи максимальну точність.

R-HPTIII throughbolt – ключові особливості.

R-HPTIII – це механічний анкер, розроблений для використання в бетоні C20/25-C50/60 з тріщинами та без тріщин, що підтверджено технічною оцінкою ETA-21/1082. Продукт придатний для використання в армованому та неармованому бетоні та природному камені.

 • Регульована глибина монтажу.
 • Висока вантажопідйомність в бетоні з тріщинами та без тріщин.
 • Простий монтаж за допомогою спеціальногор інструменту, що забезпечує комфорт і швидкість роботи.
 • Широкий спектр застосування, включаючи монтаж вентильованих фасадів, перил, поручнів, металоконструкцій, балюстрад.
 • Адаптація продукту для встановлення сталевих, алюмінієвих та дерев’яних компонентів.
 • Можливість кріплення на малих дистанціях та близько від краю.
 • Оптимізована конструкція розпирання забезпечує високу несучу здатність.
 • Сумісність з двома типами шайб: DIN 125 і DIN 9021.
 • Умови використання згідно з EAD 330232-01-0601.
 • Вогнестійкість R30-R120.
 • Категорії корозії C1-C5.

Проектні розрахунки за допомогою додатку EasyFix.

Комплексна пропозиція Rawlplug включає не тільки широкий асортимент кріплень, з’єднань та електроінструментів, а й професійне навчання та технічну підтримку. Портфоліо продуктів доповнено додатком EasyFix, що дозволяє користувачам самостійно виконувати розрахунки. Розрахунки, які виконуються в EasyFix, базуються на європейській документації (ETA), що дозволяє проектувати безпечні та довговічні з’єднання відповідно до чинних стандартів і технічних оцінок.