Пила циркулярна R-PCS18. Різати стало легше, ніж будь-коли раніше.

Пила циркулярна R-PCS18. Різати стало легше, ніж будь-коли раніше.

Циркулярна пила від Rawlplug — найкращий вибір не тільки для теслярів і столярів, а й для будівельників взагалі.

R-PCS18 дозволяє ідеально рівномірно різати деревину, деревопохідні матеріали (ДСП, клеєний брус і вже оброблену деревину) і пластмаси (наприклад, профілі ПВХ). ЇЇ потужний двигун гарантує найвищу продуктивність різання, а плавний старт і швидкість обертання до 4000 обертів на хвилину забезпечують швидке виконання роботи.

Як і належить продукту під брендом Rawlplug, циркулярна пила R-PCS18 не тільки проста у використанні, але й надзвичайно ергономічна. Високоточний контроль глибини і кута різання забезпечує комфорт, а прогумована профільована ручка підвищує надійність захоплення. Це робить роботу просто більш комфортною, що є справді цінним при роботі з великими замовленнями, які особливо подобаються нашим клієнтам. Крім того, пристрій оснащено світлодіодним підсвічуванням, яке дає змогу працювати в умовах обмеженої видимості, наприклад у сутінках, підвищуючи безпеку користувача.

Циркулярна пила доступна в трьох варіантах комплектації: R-PCS18-XS – в картонній упаковці, R-PCS18-S – у системному кейсі RawlCase R-RC-6427, що дозволяє без проблем транспортувати пилу з місця на місце, R-PCS18-XL2 – в системному кейсі RawlCase R-RC-6427 з повним набором аксесуарів для безперебійної роботи електроінструменту (дві батареї по 5,0 Ач і зарядний пристрій).

Важливо, що системні кейси, призначені для циркулярних пил, повністю сумісні з блоками RawlCase різного розміру кришки, що можуть надати не всі наші конкуренти. Різати дійсно стало легше, ніж будь-коли раніше! Завжди до ваших послуг, Rawplug.