Кампус Surbana Jurong – новий референційний об’єкт в Сінгапурі.

Кампус Surbana Jurong – новий референційний об’єкт в Сінгапурі.

Surbana Jurong, державна сінгапурська консалтингова компанія, втілює в собі те, що означає будівельна інженерія майбутнього. Проект Surbana Jurong Campus повинен стати глобальним операційним центром компанії та одним із найбільш інноваційних робочих місць у світі, в будівництві якого будуть використані  деякі  продукти Rawlplug.

Офіційне відкриття кампусу Surbana Jurong заплановане на 2023 рік. Заклад розташований в інноваційному районі Джуронг (JID), де знаходяться Наньянський технологічний університет  та  JTC CleanTech One – перший еко-бізнес-парк Сінгапуру.  JID розкинувся на загальній площі 600 гектарів і є висококласним виробничим центром, водночас будучи великим науковим і дослідницьким центром,  має ключове значення для промислового та економічного зростання Сінгапуру.

Об’єкт розроблений Моше Сафді. З одного боку він ніби  покликаний відобразити дух Сінгапуру, який сприймається як місто в саду, а з іншого боку – має продемонструвати результати прагнення Surbana Jurong до розумного та сталого будівництва. Всередині ви знайдете широкий вибір екологічно чистих технологій, включаючи автоматичні віконниці, що зменшують втрати тепла, або інтелектуальні системи освітлення, які зменшують викиди вуглекислого газу. Будівля оточена розкішною рослинністю, що дозволяє гармонійно поєднувати природні та промислові території. Кампус Surbana Jurong може вмістити до 4 тисяч співробітників, але він має стати не просто робочим місцем, а й місцем для розваг та відпочинку. Усе завдяки ретельно продуманій інфраструктурі та безпосередній близькості до природи.

В будівництві Surbana Jurong Campus було використано три типи рішень від Rawlplug:

  • Анкери механічні з нержавіючої сталі R-HPTIIA4
  • Забивне кріплення у поєднанні з шурупами з нержавіючої сталі FX-N-L-A2
  • Свердла Rebardrill SDS plus.

Новий дім Surbana Jurong — це ще одне місце на карті Сінгапуру, яке будується за допомогою продуктів Rawlplug. Важливим є те, що кріплення та аксесуари Rawlplug вибираються для найбільш інноваційних та екологічно чистих інвестиційних проектів, що встановлює нові стандарти для всієї будівельної галузі.