Woodlands Health Campus

Woodlands Health Campus

Woodlands Health Campus на даний момент є найбільшою лікарнею в Сінгапурі. Цей дивовижний за дизайном об’єкт високого класу покликаний обслуговувати не лише жителів міста в саду, але й – що не менш важливо – планету Земля. Це ще одна екологічна інвестиція, здійснена з використанням продуктів Rawlplug. Ми дуже раді зробити свій внесок у розвиток будівельної галузі майбутнього.

Проект будівництва Woodlands Health Campus планується завершити у 2023 році. Але окремі підрозділи лікарні вводитимуться в експлуатацію поступово, і першими в експлуатацію будуть введені спеціалізовані амбулаторії, відділення швидкої допомоги та інші відділення лікарні запрацюють у 2024 році. З архітектурної точки зору, важливим елементом цієї вражаючої будівлі є зелені насадження, задумані як сприятливі для одужання пацієнтів. Сад кампусу займає площу 1,5 га, і весь об’єкт гармонійно поєднується з пишною рослинністю міста. На даху лікарні також будуть сади, що надасть пацієнтам додатковий простір для фізичних вправ і відпочинку на свіжому повітрі.

Woodlands Health Campus представляє абсолютно новий підхід не лише до охорони здоров’я, але й до будівництва. Для об’єкта передбачено низку передових технологічних рішень, що зробило будівництво лікарняного комплексу екологічно чистим. Сонячні батареї, які будуть встановлені на даху, охоплять площу понад 2 тисячі квадратних метрів, що дозволить скоротити споживання електроенергії на 30% (порівняно з медичними закладами такого ж розміру). Робота лікарні буде значною мірою автоматизована, що дозволить економити робочий час персоналу.

У будівництві Woodlands Health Campus було використано п’ять продуктів від Rawlplug:

  • Епоксидна смола R-KEX-II
  • Анкери механічні R-XPT і R-XPTIIA4, останні виготовлені з нержавіючої сталі
  • Свердла серії RT-MAXA
  • Свердла Rebardrill SDS plus.

Woodlands Health Campus є втіленням будівельної техніки майбутнього, що базується на правильно підібраних матеріалах, енергозберігаючих рішеннях та оптимізації виробничих витрат. Ми не можемо не пишатися внеском Rawlplug, який робить можливими такі вражаючі будівельні проекти