Паризьке олімпійське та паралімпійське селище

Паризьке олімпійське та паралімпійське селище

Одна з найбільших спортивних подій у світі швидко наближається. 2024 рік ознаменований характерною п’ятіркою з’єднаних кілець – Олімпійськими іграми. Цього разу змагання спортсменів перенесуться до Парижа, міста романтики та кохання. І скрізь, де відбуваються великі спортивні події, присутній Rawlplug!

Олімпійське та Паралімпійське селище – це проект, покликаний не лише впровадити новаторські екологічні стандарти Парижа, але й принести соціальну користь ще довго після закінчення Олімпіади. Цікаво, що кілька спортсменів з п’яти різних континентів мали можливість поділитися своїми ідеями щодо бачення ідеального простору. Як наслідок, було створено село, побудоване спортсменами, для спортсменів. Інвестиції будуть розташовані аж у трьох містах, забезпечуючи житлом тисячі спортсменів з усього світу. Після закінчення Ігор селище буде перетворено на район з житловими та комерційними об’єктами та великими зеленими зонами.

Варто зазначити, що Village, окрім сучасного вигляду, також відповідатиме паризьким вимогам екологічної чистоти, низькому рівню викидів.

Rawlplug зробив свій внесок у цей проект. Тисячі надійних анкер-шурупів до бетону R-LX-CS-ZF стали ідеальним рішенням для такого типу інвестицій. Анкери R-LX призначені для роботи в бетоні з тріщинами і без тріщин, армованому і неармованому бетоні. Конструкція анкер-шурупів дозволяє використовувати їх біля країв і в безпосередній близькості від сусідніх анкерів. R-LX-CS-ZF покриті цинк-ламельним покриттям, завдяки чому мають високу корозійну стійкість. Це особливо важливо, коли анкери використовуються для будівництва конструкцій, які, як очікується, прослужать багато років.