Новий завод з виробництва хімічних анкерів в ампулах

Новий завод з виробництва хімічних анкерів в ампулах

5 800 – саме стільки скляних ампул було вироблено в Rawlplug Thailand під час перших випробувань. 112 881 – це вже результат жовтня 2023 року. Це було непросто, але завод у Бангкоку відразу ж взяв на себе роль ексклюзивного виробника хімічних скляних анкерів у Rawlplug Group.

Хімічні анкери Rawlplug користуються особливою популярністю у підрядників та інвесторів з Далекого Сходу. У зв’язку зі зростаючим попитом на ампули в найбільш густонаселеному регіоні світу, Rawlplug запланував запуск нового заводу в Таїланді в рамках стратегії зростання Rawlplug.

Чому Азія?

Прийняттю рішення про перенесення машин і виробничих ліній для асортименту хімічних анкерів в скляних ампулах з виробничого заводу у Вроцлаві на виробничий завод у Бангкоку передував детальний аналіз з точки зору бізнесу.

Однією з головних причин рішення розпочати проєкт релокації став аспект, пов’язаний з оптимізацією витрат та вдосконаленням логістичних процесів, включаючи постачання, виробництво та транспортування.

Метою проекту було розширення спектру бізнес-можливостей та більш швидке реагування на потреби та виклики ринку.

Всього на завод в Таїланді було переміщено 15 виробничих машин і весь запас сировини і напівфабрикатів, необхідних для запуску виробничого процесу 106 найменувань. Вперше розпочалося виробництво на новій локації у вересні 2022 року.

Хімія має свої правила і може бути дуже примхливою. Перенесення перевірених в Європі процесів в Азію означало адаптацію їх до абсолютно нових кліматичних умов таким чином, щоб зберегти якість, міцність і продуктивність анкерів. Перші спроби не виправдали очікувань з точки зору найвищих стандартів, розроблених в Європі.

Початкові проблеми в основному були викликані більш високою вологістю (понад 60%) і температурою (понад 30 °C), ніж у Польщі, оскільки як хімічна сировина, так і деякі компоненти машин чутливі до вологи та перегріву.

Після серії випробувань і належної оптимізації виробничих процесів, з особливим акцентом на ці фактори, Rawlplug швидко досяг бажаних результатів, і завод Rawlplug в Таїланді зміг запуститися на повній швидкості. Безсумнівний успіх тайського проєкту є одним з елементів генерального плану, закладеного в стратегію Rawlplug, що охоплює всі виробничі підприємства. Це стосується  впровадження та передачі нових процесів, знань та компетенцій, а також ключових інвестицій та рішень у контексті розвитку, включаючи автоматизацію, яка поширена в Rawlplug.