Rawlplug на даху найбільшого в світі виробника вікон!

Rawlplug на даху найбільшого в світі виробника вікон!

Унікальні продукти підтримують амбітні інвестиції! Наш асортимент знову зіграв ключову роль у забезпеченні міцних і довговічних кріплень, цього разу підтримуючи розвиток і розширення польського виробника столярних виробів.

Компанія «Еко-Окна» інвестувала майже 400 мільйонів злотих у цей сучасний об’єкт з метою розширення виробництва та створення нових робочих місць. Придбана ділянка площею 33 гектари, яка є частиною Південного поля, була спеціально пристосована до потреб нового, третього виробничого заводу компанії.

Eko-Okna S.A. є провідним виробником столярних виробів (вікон та дверей) у Польщі та одним з найбільших виробників у Європі. Компанія існує на ринку вже понад 25 років і має майже 40 експортних ринків по всьому світу!

Компанія характеризується багаторічним досвідом у виробництві, динамічно реалізованими інвестиціями і пропозицією  товарів, що постійно розширюється. Ці особливості принесли їй не тільки звання європейського лідера з виробництва дерев’яних виробів, а й послідовні перемоги в сегменті «Лідер ринку деревообробок» в категорії пластикових вікон.

В рамках будівництва нового заводу наша продукція R-GOK-PLUS і R-WX-48T/R-WBT-61 була використана для кріплення гідроізоляції і теплоізоляції на покрівлі, як до перфорованого металевого листа, так і до бетонної основи. Загальна кількість використаних комплектів склала вражаючу суму – 237 688!

Крім того, варто відзначити, що наша продукція використовувалася на значній загальній площі покрівлі, аж 111 292,4 м² (без урахування площі прорізів)! Їх використання в такому амбітному починанні, очолюваному всесвітньо визнаним виробником, підкреслює наш важливий внесок у розвиток стійкої та інноваційної інфраструктури.

Новий виробничий завод у Кендзержин-Козьле, розташований у зоні, що має стратегічне значення для розвитку компанії, в основному спеціалізуватиметься на виробництві дерев’яних столярних виробів та склопакетів, таким чином розширюючи пропозицію компанії Eko-Okna S.A. на ринку.