Стадіон Ів дю Мануар

Стадіон Ів дю Мануар

Мало які спортивні споруди можуть похвалитися такою довгою і вражаючою історією, як Ів дю Мануар поблизу Парижа. Ми дуже раді, що Rawlplug став частиною цього.

Кожен поважаючий себе кіноман, незалежно від віку, напевно знає «Вогненні колісниці» з незабутньою музикою Вангеліса. Британський фільм 1981 року, усипаний нагородами (зокрема, чотирма «Оскарами»), розповідає історію олімпійського змагання між двома бігунами, які мають усе спільне, окрім спільної мети — виграти золото в Парижі. І ось цікавий факт: гонка, представлена ​​у «Вогняних колісницях», проходила під Парижем, на Ів дю Мануар, під час літніх Олімпійських ігор 1924 року.

Сам стадіон заслуговує окремого фільму хоча б тому, що це єдиний об’єкт у Франції, який незабаром, під час Ігор 2024 року, вдруге стане олімпійською ареною – рівно через 100 років після подій, про які йдеться у «Вогняних колісницях».  За останнє століття в Коломбо, розташованому поблизу Парижа, було організовано близько 250 спортивних змагань, національних і міжнародних. За найвищі відзнаки змагалися не лише бігуни, а й футболісти, регбісти та боксери, а невдовзі – і хокеїсти.

Звичайно, це було б неможливо без низки інвестицій, постійного оновлення та розширення. Зараз стадіон вміщає 15 тис.  уболівальників, його модернізували перед іграми, запланованими на літо 2024 року. Важливо, що інвестиційний план не завершується Олімпіадою. Ів дю Мануар обслуговуватиме місцеві громади, зокрема школярів і студентів, також після церемонії закриття Ігор.

Вибрані продукти Rawlplug, які використовувалися під час реконструкції: хімічні анкери R-KEM-II з шпильками A4.