Новинка від Rawlplug: універсальне свердло Multidrill

Новинка від Rawlplug: універсальне свердло Multidrill

Яке свердло підходить до бетону, як розпізнати свердло до сталі, а яке підійде до дерева? Rawlplug представляє Multidrill, універсальне свердло, призначене для свердління в різноманітних матеріалах.

Універсальне свердло покращує комфорт роботи, а також економить місце та час, необхідні для заміни свердла чи електроінструмента. Це найкращий вибір не лише для домашніх майстрів, а й для всіх, хто цінує зручність і універсальність рішення.

Універсальне свердло Rawlplug – ключові характеристики

Як виробник електроінструмента  з більш ніж столітнім досвідом роботи в будівельній галузі,  Rawlplug знає наскільки важлива якість аксесуарів. Розробляючи універсальне свердло, виробник не  погоджувався на жодні компроміси:

  • центруюче вістря запобігає неконтрольованому ковзанню свердла під час роботи
  • кут 118° і чотири загострені краї дають змогу свердлити чисті та гладкі отвори в різноманітних основах
  • Г-подібна спіраль дозволяє швидко видаляти пил з отвору
  • термічна обробка підвищує твердість свердла до 52 HRC, робить його міцнішим і збільшує термін використання.

Чому варто обрати універсальне свердло Rawlplug?

Rawlplug дбає про те, щоб надати клієнтам великий додатковий асортимент продуктів. Тому  додав універсальне свердло до своєї пропозиції, яка вже включає спеціальні свердла до бетону, сталі  та дерева, а також повний спектр акумуляторних дрилів сімейства R-PDD18.

Свердло MultiDrill можна використовувати для свердління отворів у бетоні та цеглі, сталі, алюмінії, кераміці, дереві, фанері, пластику та композитних панелях. Універсальне свердло Rawlplug доступне в дев’яти розмірах, що дозволяє легко вибрати потрібний діаметр і довжину для конкретних потреб монтажу.

Для використання Multidrill не потрібні спеціальні знання. Це робить його чудовим вибором для домашніх майстрів, які часто потребують свердління у різних матеріалах. Комфорт на першому місці! У той же час найвища якість свердл Rawlplug робить їх надійним вибором і для професіоналів.