Нові кутові шліфувальні машини від Rawlplug: різкі у дії, гострі на дотик.

Нові кутові шліфувальні машини від Rawlplug: різкі у дії, гострі на дотик.

Кутові шліфувальні машини RawlGrinder серії R-PAG18-SV і R-PAG18-PV додають додаткову цінність сім’ї акумуляторних електроінструментів 18 В від Rawlplug – бездоганний дизайн, ергономічність корпусів, безвідмовні  безщіткові двигуни, плавний запуск, максимальне використання високої потужності — це суцільне задоволення.

Ви можете запитати, а як щодо швидкості обертання? R-PAG18-SV і R-PAG18-PV можуть досягати до 9000 об/хв, але вони однаково ефективні при роботі на менших швидкостях. Функція регулювання швидкості (4500/6000/9000 об/хв) дозволяє адаптувати робочі параметри інструментів до конкретних потреб.

R-PAG18-SV і R-PAG18-PV забезпечують не тільки комфорт при керуванні (регулювання щитка без інструментів) і надійність (перехресні осьові шестерні з високоякісної сталі), але в першу чергу – безпеку. В обох моделях це досягається завдяки електронному гальму безщіткового двигуна, яке зупиняє диск кутової шліфувальної машини відразу після вимкнення інструменту.

Обидва пристрої універсальні з точки зору застосування. Вони ідеально підходять для шліфування та різання сталі, включаючи вуглецеву сталь,  й  бетону, і однаково добре справляються з  шліфуванням деревини.