Незабутній, зворушливий і радісний – Гала-Концерт, з нагоди святкування 100-річчя бренду Rawlplug

Незабутній, зворушливий і радісний – Гала-Концерт, з нагоди святкування 100-річчя бренду Rawlplug

23 вересня 2019 року увійде в історію Rawlplug® як особливий день. У понеділок о 17:00 майже 1200 співробітників з усього світу зустрілися у Вроцлаві в Національному музичному форумі. Для чого? Щоб дізнатися та зрозуміти історію і спадщину бренду, який формував свою силу і лідируючі позиції на ринку впродовж десятиліть. Це була особлива можливість для всіх зустрітися як міжнародна команда і разом насолоджуватися  різноманітними музичними і культурними традиціями. Ми також зібралися, щоб відзначити наші досягнення, зусилля і відданість, які кожен співробітник Rawlplug вкладає в свою роботу, починаючи чергове сторіччя історії бренду.

Сотні людей з Польщі, України, Литви, Росії, Сінгапуру, Шанхаю, Індії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Чехії, Словаччини, Великобританії, Ірландії, Франції, Швеції та Угорщини, подолали тисячі кілометрів, щоб разом відсвяткувати 100 річчя бренду Rawlplug в Національному Музичному Форумі в Вроцлаві, одному з найбільших та найсучасніших музичних майданчиків у Центральній Європі. Національний Музичний Форум  виглядає як струнний інструмент, оформлення інтер’єру нагадує зовнішній вигляд фортепіано, а технологічні рішення конструкції забезпечують високу якість звучання. Однак це була не єдина причина, чому саме це місце було обране для святкування 100-річчя бренду. Ключовим є те, що механічні  та хімічні анкери Rawlplug® були використані при будівництві споруди (наприклад, для встановлення  акустичної стелі, канатів, балюстрад, сидінь), тому місце святкування набуло особливого значення для всіх.

Ведучим події був Томаш Каммель, відомий польський журналіст, телеведучий, продюсер, сценарист, актор та тренер. Він провів цей важливий для нас захід відмінно, зі своєю звичною чарівністю, кмітливістю та почуттям гумору, але перш за все з великою повагою та захопленням досягненнями бренду та людьми, які його творять щодня.

Урочистий гала-концерт, присвячений 100-річчю бренду Rawlplug®, відкрив генеральний директор Радослав Коельнер:

«Зазвичай я рідко в цьому зізнаюся, але сьогодні я із задоволенням заявляю, що я зворушений.. Вперше в історії нашої компанії ми відзначаємо чудове свято, яке дозволяє нам з радістю і оптимізмом будувати плани на майбутнє. Ми вперше зустрічаємося в такій великій міжнародній групі людей, і тому у нас є можливість переконатися, що кожен з нас є важливим членом надзвичайної спільноти. Вперше ми вклоняємося спадщині бренду, нашого бренду, бренду Rawlplug®, з повагою, на яку він заслуговує, і з відповідним розмахом.

Rawlplug® – моя пристрасть. Моя особиста мрія – щоб світ зрозумів, що прибуток і рентабельність не є основним мірилом успіху. Це не утопія, а довгострокове зобов’язання надавати рішення, яким можна щиро довіряти. Це працює на основі кращих практик. Я впевнений, що роль нашої галузі полягає в обслуговуванні інших секторів, оскільки ми є невід’ємним елементом їх реальності. Чим довше складає термін служби кріплення 50, 100 або 200 років, тим вищий комфорт життя, який ми надаємо не лише іншим, але й собі.»

Гості гала-концерту вирушили в подорож до витоків бренду завдяки серії коротких відео та анімаційних роликів, які представляють видатну і надзвичайну історію останніх 100 років Rawlplug. У них також була підкреслена унікальність команди, яка працює над тим, щоб зберегти популярність бренду  і сьогодні, використовуючи свої компетенції, досвід, навички, креативність, рішучість і цілеспрямованість. Демонструвалися матеріали, в яких з’явилися співробітники практично всіх рівнів, відділів і фірм. Все це ще більше підкреслює, що в Rawlplug робота кожного з них має унікальне значення, і що без них бренд не досяг би таких високих позицій, які він займає сьогодні.

Вечір подарував багато чудових музичних вражень завдяки незвичайному музичному колективу «Дзюбек бенд» – яскравого біг-бенду під управлінням харизматичного диригента і композитора Маріуша Дзюбека, який спеціально для цієї події підготував десятки аранжувань музичних творів, відібраних раніше представниками компаній Rawlplug з усього світу. «Сон про Варшаву», «Дівчина з Голуей» Еда Ширана, «Дикі Танці», «Мамма мія», «Йожин c Бажин» або «Три мільйони» Марійонас Мікутавічюс – ось лише деякі хіти, які прозвучали зі сцени. Ця надзвичайна музична подорож по світу показала міжнародний характер команди Rawlplug, і що це різноманіття культур, підходів та характерів є великою силою бренду. Другий сет під назвою “Мелодії минулих десятиліть” повинен був підкреслити той факт, що, хоча протягом останніх сотень років світ музики продовжував стрімко йти вперед , Rawlplug постійно і невтомно йшов в ногу разом з ним. У той час, коли на сцені панував Фред Астер, бренд запатентував перший у світі механічний анкер, а в той час, коли Глен Міллер завойовував серця мільйонів, Rawlplug створив перше в світі кріплення, стійке до корозії. Цей музичний огляд дозволив присутнім відчути по-новому 100 річчя бренду Rawlplug.

Однак, найбільш унікальною подією вечора були 30 нагород, наданих «равлплагерам» з нагоди  100-річчя бренду. Нагороджені – це люди, які заслужили визнання у десяти різних категоріях завдяки своїй харизмі, досягненням, вірності, наполегливості, старанності та мужності. Інновації у Кріпленнях та Інновації у З’єднаннях, Кращий працівник виробництва і складу, Найдовший стаж, Натхнення в продажах, Кращий менеджер, Краща команда продажів, Кращий менеджер регіону / Компанії, премія Фонду Rawlplug Foundation та Спеціальна нагорода. Працівників нагороджували за креативність та винахідливість у пошуку нових рішень, відданість та старанність у щоденній роботі, а також за багаторічну підтримку, яку вони надавали компанії протягом десятиліть. Також працівників нагороджували за їхні знання та досвід, які вони постійно використовують для підтримки своїх клієнтів, а також за розуміння та відданість, з якими вони керують своїми підлеглими командами. Спеціальні нагороди були також вручені тим, хто залишив особливий слід в історії Rawlplug. Одним словом, на сцені було відзначено все, що робить бренд сильним, професійним і надійним з 1919 року по сьогоднішній день.

Урочисте святкування 100-річчя Rawlplug було захоплюючою, хвилюючою та радісною подією. Радослав Коельнер, генеральний директор Rawlplug, підвів підсумки заходу наступним чином: «Тепер ми повертаємося до нашого повсякденного життя, щоб прийняти нові виклики з новою силою, енергією і мотивацією. Однак, будь ласка, знайдіть момент, щоб ще раз згадати (…) унікальні моменти та емоції, які ми пережили. Ці спогади неодмінно залишаться з усіма на довгий час.»

Фотографії та інші матеріали з Гала-Концерту ви можете знайти в нашій соціальній мережі: Facebook