RawlTruck в європейському турне

RawlTruck в європейському турне

У 1919 році, після вражаючого відкриття, першого в світі розпірного дюбеля, був створений бренд, який став синонімом професійного кріплення. На хвилі великого успіху на ринку, Rawlplug відправляється в незабутню подорож по світу разом із виставковим залом Rawlplug Travelling Showroom. В цей момент світ отримав можливість пережити революцію в сучасному маркетингу та підході до прямих продажів. Автомобілі, які подорожували по всьому світу від Швеції до Австралії  виявилися хітом на кожному ринку.

Така унікальна форма просування продукції та можливість її використання на практиці були представлені вперше. Клієнти в спеціально розробленому фургоні мали можливість ознайомитися з повною пропозицією кріплень та інформаційними листами продукції, випробувати їх на місці, дізнатися про їх призначення та типи використання, а також поспілкуватися з експертами бренду, розраховуючи на індивідуальні консультації.

Rawlplug знайшов інший спосіб бути ближче до своїх клієнтів. Саме тому RawlTruck, мобільний навчальний і тренувальний центр Rawlplug, вирушив на шляхи Європи. Клієнти, зокрема, з Франції, Польщі, Великобританії, Швеції, Фінляндії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Ірландії та Литви мають унікальну можливість познайомитися та відчути повну пропозицію бренду: продукти, послуги та навчання.