Новий RawlDRIVER вже у продажу

Новий RawlDRIVER вже у продажу

Потужний, ефективний безщітковий двигун. Високий крутний момент. Широкий діапазон налаштувань зчеплення та двоступенева  коробка передач. Новий дриль/шуруповерт з’явився на ринку.

Надзвичайно продуктивний, RawlDriver насправді чудово лежить у руці та добре збалансований, частково завдяки більшій батареї ємністю 5 Агод. Величезний запас  потужності  спеціального дриля/шуруповерта дозволяє працювати практично в будь-яких умовах. R-PDD18-P100 чудово працює в дереві (отвори діаметром 80 мм не є проблемою), а додаткова ручка з прямою ручкою полегшує контроль під час більш складних операцій (наприклад, свердління у дерев’яних конструкціях) та ефективно захищає зап’ястя.

Електронне зчеплення крутного моменту R-PDD18-P100 дозволяє вибрати конкретну швидкість для кожного кроку налаштування регулювального кільця (незалежно від того, наскільки сильно натиснутий курок перемикача), забезпечуючи кращий контроль над електроінструментом та знижуючи ризик пошкодження поверхні та з’єднань.

Завдяки функціям свердління та ударного свердління, новий RawlDriver можна перетворити на зручний дриль, готовий у будь-який момент врізатися в бетон. У важкодоступних, погано освітлених місцях надійне світлодіодне світло завжди покаже вам ціль.

RawlDriver доступний у кількох комплектах. Найбагатша версія – R-PDD18-P100-XL2. У комплект входять дриль/шуруповерт, дві батареї, зарядний пристрій, захисні рукавички, система RawlCase та посібник користувача.