Rawlplug на Fastener Fair Global 2023, галузевій виставці можливостей та інновацій

Rawlplug на Fastener Fair Global 2023, галузевій виставці можливостей та інновацій

21–23 березня у Штутгарті відбулася найбільша міжнародна подія для компаній з виробництва засобів кріплення Fastener Fair Global. Виставка відбулася вперше з 2019 року після тривалої перерви, спричиненої пандемією і виявилася рекордною: у ній взяли участь 980 експонентів із 43 різних країн.

Rawlplug був представлений там  Koelner Łańcucka Fabryka Śrub . Команда з Ланцута, яка з’явилася на виставці вперше за 10 років, професійно представила останні інвестиції та новітні можливості машинобудівних ресурсів Ланцута.

Фабрика в Ланцуті відома своїми постійними інвестиціями в передове обладнання, тому під час зустрічей не бракувало сюрпризів і тем для обговорення навіть із давніми клієнтами. За останні кілька років на заводі багато чого змінилося: від ремонтних робіт та інвестицій у сучасне обладнання до нового відділу точної обробки, що дозволяє виготовляти продукцію з додатковими операціями, такими як свердління та токарна обробка.  Продукція та виробничі можливості, представлені командою з Ланцута, викликали інтерес у багатьох нових та потенційних клієнтів, що вселило надію на подальший розвиток заводу та цікаві виклики в майбутньому.

Був також інтерес до болтових з’єднань HV: це один із найновіших і найкращих продуктів заводу в Ланцуті, продукт, висока якість і міцність якого робить його придатним для таких конструкцій, як мости, зали та вітрові турбіни.

Łańcucka Fabryka Śrub пропонує головним чином високоякісні засоби з’єднання, виготовлені за кресленнями, у широкому діапазоні розмірів і в різних типах захисного покриття. Продукція під брендом ŁF розроблена відповідно до індивідуальних вимог і специфікацій клієнтів. Вони використовуються в основному в автомобільному секторі, де немає місця для компромісів, коли йдеться про якість, надійність і своєчасну доставку. Завдяки багаторічному досвіду та найсучаснішим виробничим потужностям Łańcucka Fabryka Śrub вже багато років сприяє безперебійній роботі транспортних засобів, виготовлених провідними європейськими та світовими виробниками автомобілів.