Станьте експертом з Rawlplug – відкрився навчальний центр Rawlplug Academy® у Лондоні

Станьте експертом з Rawlplug – відкрився навчальний центр Rawlplug Academy® у Лондоні

Час для чергового етапу святкування 100-річчя Rawlplug! 31 травня увійшло в історію як важливий день для всієї будівельної галузі, було відкрито Навчальний центр Rawlplug Academy® в Лондоні.  Урочистість провели Радослав Коельнер, генеральний директор Rawlplug, та П’єтро Грандессо, керуючий директор Rawlplug Ltd.

Навчальний центр Rawlplug Academy – це місце, створене для представників будівельної галузі з усього світу. Передбачається також, що він стане унікальним навчальним центром, який пропонує найсучасніші знання і технології. Все це дозволяє нам спільно прагнути до досягнення того, що є найважливішим в будівельній галузі: гарантія безпеки.

ДЛЯ УСІХ, ХТО ХОЧЕ СТАТИ ЕКСПЕРТОМ
Rawlplug Academy®, а отже, і навчальні курси в Навчальному центрі, були підготовлені для всіх професіоналів будівельної галузі, від інженерів, архітекторів і проектантів до підрядників і продавців. Справжнім фахівцям для своєї роботи потрібні знання не тільки про обсяг і правильний вибір кріплення, а й про принципи їх монтажу, найбільш поширені застосування і спеціалізовані характеристики конкретних продуктів. Один із клієнтів компанії Rawlplug, Джон Амхерст, торговий представник будівельних оптовиків, сказав: «Я зустрічаюся з людьми, які є експертами в своїх галузях, і якщо я хочу запропонувати їм високоякісний сервіс, мені потрібно мати всебічні знання, щоб вони відчували, що мають справу зі справжнім діловим партнером. Саме тому, що я професіонал, я не маю жодних проблем визнати, що є деякі сфери, про які я не все знаю і в яких мені ще потрібно розвиватися». Саме цього компанія Rawlplug хоче досягти в навчальному центрі Rawlplug® – ми хочемо допомогти людям стати експертами.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ – ЦЕ ПОЄДНАННЯ ТЕОРІЇ З ПРАКТИКОЮ
Кожен навчальний курс складається з теорії та практичної частини, і його проводить один тренер, який є експертом у даній галузі. Тривалість навчання є різною в залежності від теми та її складності, але після проходження кожного з курсів слухачі можуть бути абсолютно впевнені, що здобули найсучасніші знання в даній галузі. Особливо важливим є те, що значна частина навчання проводиться на практиці, що дозволяє слухачам відчувати впевненість у своїх навичках відразу після їх закінчення.

НАВЧАННЯ +
Навчання – це ще не все, що компанія Rawlplug може запропонувати своїм клієнтам. Є також зона історії, де ви можна дізнатися про спадщину компанії  та про її вражаючі досягнення. У той же час, переглядаючи програму Rawlplug Offer, можна дізнатися про пропозицію бренду завдяки 8 дисплеям, на яких представлені ключові продукти у відповідних категоріях. Комплексна презентація дозволяє оцінити конкурентні переваги POS-системи та дізнатися про її переваги.

Це унікальна можливість не тільки інвестувати в свій професійний розвиток, а й вийти на абсолютно новий рівень професіоналізму. Стати експертом з Rawlplug!