Rawlplug – Ми профі: пакет послуг для проектантів

Rawlplug – Ми профі: пакет послуг для проектантів

Послуги є одними з ключових елементів комплексної пропозиції Rawlplug.

У грудні 2017 року клієнтам був наданий доступ до додатку BIM Rawlplug. Він містить великий портфель моделей і технічних креслень кріплень Rawlplug , які можуть використовуватися автоматично в середовищі BIM / CAD з переважною більшістю популярних типів програмного забезпечення. Щодо програмного забезпечення EasyFix також ведеться інтенсивна робота. У середині лютого компанія представила нові модифікації, зокрема встановивши прямий зв’язок між програмним забезпеченням та Технічною бібліотекою, а також доступ до моделей та зчитування зображень безпосередньо з бази даних BIM. Були також запущені два нові модулі:  FACADES і REBAR. FACADES призначений для розрахунків кріплень в системах ETICS відповідно до європейського стандарту EN-1991-1-4  з використанням продуктів Rawlplug, а REBAR призначений для розрахунку глибинного кріплення армованих прутів згідно зі стандартом EN-1992-1, використовуючи смоли Rawlplug.

Навіть найвимогливіші клієнти визнають високу експлуатаційну корисність, функціональність, зручність для користувача і візуальну привабливість інструментів, які пропонуються інженерам, архітекторам і проектантам. Для того, щоб зробити їхню роботу ще простішою та полегшити доступ до інструментів, які доповнюють їх повсякденні обов’язки, для них підготовлений матеріал, який узагальнює повний портфель послуг для проектантів. В основному це два згаданих додатках – BIM Rawlplug та EasyFix.

Ось що сказала Магдалена Гжелак, менеджер з комунікацій на цю тему: «По-перше, пакет містить GUIDEBOOK, що включає опис окремих інструментів, їх конкретних програм і користувачів, для яких вони призначені, їх робочий діапазон і потужності, а також переваги, які вони приносять, а також як отримати доступ до додатку. По-друге, він містить Керівництво з експлуатації, з чітким, покроковим описом всіх функціональних можливостей програмного забезпечення і методів їх використання. Крім того, у випадку з EasyFix в керівництво по експлуатації включені «кейси», що показують розрахунки анкерів для промислових приміщень».

«На що ми найбільше зосередили свою увагу, це практична корисність і ясність наших матеріалів. Ми впевнені, що надаємо нашим клієнтам інструмент, який забезпечить їм справжню підтримку в повсякденній роботі», – сказав директор відділу технічної підтримки Маріан Бобер.