Польща: Тренінги для команди КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА!

Польща: Тренінги для команди КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА!

Наприкінці січня / початку лютого команда продавців та менеджерів компанії “КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА” взяла участь у тренінгу з виробництва в Польщі. Навчальний план включав теоретичні та практичні тренінги, що проводилися у Вроцлаві та Ланцуті. Українській команді було організовано екскурсію на завод з виробництва у Вроцлаві та презентацію, присвячену історії компанії Rawlplug.

Програма навчання включала продуктові презентації та тренінги по товарах: механічні анкери, нова лінійка анкер-шурупів до бетону R-LX, легке кріплення та аксесуари до електроінструменту.
В останній день тренінгу була організована екскурсія на завод у м.Ланцут, де команда змогла побачити всі етапи виробництва анкер-шурупів до бетону R-LX.

“Навчання було дуже цінним для нас, особливо тому, що для багатьох з нас це була перша можливість відвідати виробничу фабрику та побачити процес виробництва в живу. Я сподіваюсь, що незабаром ми приїдемо до Польщі для подальших тренінгів “, – сказав Олег Білинський, керівник відділу управління продуктами.