Rawlplug Annual Summit 3.10 – 5.10.2018

Rawlplug Annual Summit 3.10 – 5.10.2018

На початку жовтня у місті Вроцлав Польща відбулася щорічна зустріч – конференція, що зібрала топ менеджерів з усіх представництв компанії Rawlplug. Оскільки,  у 2019 році розпочинається святкування 100-річчя бренду Rawlplug,  ця зустріч стала хорошим приводом підсумувати всі здобутки компанії, приготуватися до нових звершень та амбітних планів.

Rawlplug Annual Summit –  це три дні зустрічей, 100 учасників, 15 спікерів та 10 виставкових стендів. Протягом цих трьох днів відбувалися презентації та зустрічі, виставка продуктів, обговорення минулого та майбутнього. На основі досвіду минулих досягнень і прикладі ретельно виконаної роботи презентувався план майбутніх цілей, поставлені стратегічні пріоритети.

«Ця зустріч була дуже цінною для нас. Ми пишаємося, що є частиною Rawlplug і беремо участь у 100 річній історії розвитку надійних засобів кріплення та з гордістю представляємо на ринку України бренд Rawlplug, слоган якого є Довіра та Інновації» – говорить  Олег Ганиш, генеральний директор «КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА».