Rawlplug прямує до будівництва доріг та мостів

Rawlplug прямує до будівництва доріг та мостів

Компанія прагне зміцнити свої позиції в тих секторах, в які вже увійшла, і почати працювати в нових, де продукти ще не відомі і / або широко не використовуються. Саме тому до списку цілей  додалося будівництво доріг і мостів, що є вузькоспеціалізованим і вимогливим сектором, який не піддається ніяким компромісам з точки зору якості, точності і надійності. Беручи до уваги критерії, якими керуються фахівці цієї галузі, розробка комплексної пропозиції , яка відповідала б усім їхнім вимогам, тривала декілька місяців і саме зараз остаточно представлені її  результати. Незабаром  портфоліо Rawlplug буде включати в себе продукти необхідні для спеціалістів з монтажу мостів. Хочете дізнатися більше про пропозицію?

По-перше, вона буде включати в себе нові продукти, призначені для будівництва мостів, наприклад: анкер для пішохідної зони мосту. По-друге: технічне схвалення від  Дослідницького інституту доріг і мостів (IBDiM). По-третє: Каталог Rawlplug для експертів з будівництва доріг і мостів. По-четверте: обчислювальний модуль Bridges програми EasyFix, доступний з 4 кварталу 2018 року.

Вальдемар Кулеш, менеджер проекту від компанії Koelner Polska та автор цієї ідеї, коментує: «Проект готується в тісній співпраці з кращими і досвідченими проектними командами в секторі інженерного будівництва мостів, і це дозволить нам запропонувати високоспеціалізовані та індивідуальні рішення на ринку, створивши справді унікальний комплекс кріпильних рішень»

Основні партнери компанії у роботі над проектом є найкращими експертами в цьому секторі промисловості – проектні та виробничі компанії з багаторічним досвідом та репутацією. Співпраця зі справжніми експертами є гарантією того, що наші рішення сумісні з очікуваннями фахівців, до яких звернені наші пропозиції: проектанти, підрядники, виробничі і сервісні компанії, органи управління автомобільним транспортом, а також державні органи, асоціації та вищі навчальні заклади. «Особливо слід підкреслити той факт, що Rawlplug є єдиним виробником кріплень, який завдяки впровадженню модуля Bridges в програмі EasyFix надає користувачам унікальну можливість автоматизувати розрахунки, пов’язані з проектуванням мостів  з точки зору кріплення», – каже Маріан Бобер, керівник технічного відділу, який відповідає за розробку і обслуговування програми EasyFix.

Перша можливість представити нову пропозицію відбулася 8-10 травня на виставці Autostrada Polska Kielce 2018. Це була перша поява Rawlplug в якості експонента на найбільшій польській виставці, присвяченій будівництву доріг і мостів. Публікації також можна знайти на порталі MOSTY, де розміщені високопрофесійні статті даної галузі.

«Усвідомлюючи довгі роки недбалості і затримок в здійсненні інвестицій в будівництво доріг і мостів, настав час, коли польська інфраструктура доріг і мостів постійно потребує розширення і ремонту. Очікується, що саме тут витрати на будівництво, у 2017-2019 роках складуть майже 40 млрд. злотих. Rawlplug як галузевий експерт хоче взяти участь у цих значних змінах та сприяти покращенню інфраструктури, що також значно покращить безпеку та комфорт транспорту в країні “, – завершив Вальдемар Кулеш.