100 років професіоналізму

100 років професіоналізму

Джон Джозеф Роулінгс, провидець, винахідник і підприємець в одному. Людина, яка винайшла перший у світі розпірний дюбель, назавжди увійшла в історію будівельної галузі. При складанні довідника про кріплення в нього виникла ідея, яка дозволила йому явно випередити свій час і створити новий стандарт обслуговування клієнтів у сегменті кріплення: обслуговування, що грунтується не тільки на наданні клієнтам найсучасніших рішень, але і на повній підтримці, пов’язаній з їх використанням. Цінності, якими він керувався, були орієнтація на інновації, діалог з клієнтами, концентрація на розумінні їх потреб, а також простота і висока якість рішень. Ці цінності  безперервно супроводжували розвиток та розширення у всьому світі бренду Rawlplug протягом останніх 100 років. І хоча впродовж минулого століття будівельна галузь сильно змінилася, один факт залишається незмінним: Rawlplug є експертом в області кріплень, який, створюючи пропозицію для клієнтів, має на увазі не тільки професійні продукти, яким можна довіряти, а й спеціалізовані послуги для інженерів, проектантів і підрядників, а також інноваційне навчання, яке передає знання та підвищує компетенції.

А як все починалося?

До 1910 року компанія Rawlings Brothers Ltd була вже процвітаючою компанією з конкретними досягненнями в інженерній, будівельній та оздоблювальній галузях. Але це було тільки початком. Джон Джозеф Роулінгс отримав термінове замовлення від Британського музею встановити майже непомітно електрообладнання на стінах будівлі. Величезний виклик цього завдання не тільки був успішно реалізований, але метод кріплення, який використовував Роулінгс, став початком революції в будівельній галузі.

І саме інновації стали основою для перетворення фірми Роулінгсів у Rawlplug в 1919 році. З цього моменту розвиток сектору кріплення і кріпильних засобів набирало обертів, і його вже не можна було зупинити.

З патентуванням першого механічного анкера Rawlbolt в 1930 році (використовується сьогодні!), кріплення марки Rawlplug стали символом надійності з’єднання. Незважаючи на те, що компанія змінила своїх власників протягом наступних десятиліть і будівельна промисловість досягла прогресу в області технологій і будівництва, цінності, на яких був побудований бренд Rawlplug – довіра та інновації – незмінно залишаються його девізом у всіх сферах.