Новинка – Акумуляторний електроінструмент RAWLPLUG

Новинка – Акумуляторний електроінструмент RAWLPLUG

Всебічність, потужність та ефективність

З розвитком будівельного ринку, мінливими очікуваннями й потребами користувачів та зростаючим попитом на комплексні рішення в галузі кріпильних систем, а також супутніх аксесуарів для електроінструментів та технічної підтримки, виникла потреба в розширенні асортименту продукції Rawlplug. Як результат – нові продукти, які доповнюють системні рішення, пропоновані Rawlplug протягом 100 років. Керуючись потребами клієнтів та філософією компанії, Rawlplug створив Систему акумуляторних  електроінструментів Rawlplug 18V.

Система Rawlplug 18V – це широкий набір надійних, якісних акумуляторних електроінструментів та аксесуарів, що задовольняють очікування найвимогливіших клієнтів, стосовно складності, потужності та ефективності. Система складається з 10 сумісних продуктів – 6 надійних акумуляторних електроінструментів, 2 типи зарядних пристроїв та 2 типи акумуляторів різної ємності.

Серцем системи Rawlplug 18 V є надійний акумулятор, який завдяки параметрам, пристосованим до електроінструменту, можна використовувати  взаємозамінно. Завдяки цьому можна комплектувати набір електроінструментів, акумуляторів та зарядних пристроїв, пристосовуючи їх  до своїх потреб.

Кожен інструмент забезпечений валізою RawlCase, які можна комбінувати один з одним і з ручним візком для полегшення транспортування.

Комфорт використання – це не тільки продукція найвищої якості системи Rawlplug 18V, а й підтримка, яку отримує клієнт під час їх використання. Rawlplug гарантує  користувачам повне гарантійне та післягарантійне обслуговування електроінструментів серії Rawlplug 18V.

https://powertools.rawlplug.com/en