DRA LONG від Rawlplug. Не шукайте далі, це найкращий вибір!

DRA LONG від Rawlplug. Не шукайте далі, це найкращий вибір!

Rawlplug розробив нове інноваційне самосвердлильне кріплення для гіпсокартонних панелей подвійної товщини таким чином, щоб ви могли зосередитися виключно на своїй меті під час роботи. Покращена подовжена конструкція, абсолютно нова головка, яка дозволяє закручувати DRA LONG і шуруп одною насадкою, а також широкий спектр застосувань роблять цей продукт придатним для будь-яких завдань.

Унікальний дизайн і оптимальна довжина роблять новий DRA LONG найкращим рішенням для роботи з подвійними гіпсокартонними панелями, але він однаково добре справляється і з одинарними панелями. Отже, вам більше не потрібно кілька різних продуктів, а лише один, який гарантує точність, якість і довговічність. Випробування показали, що подовжена та вдосконалена конструкція, а також правильне поєднання сировини роблять DRA LONG продуктом, який можна встановлювати навіть у газобетон із щільністю до 2,5 МПа.

У роботі завжди важливий комфорт. Ось чому для встановлення DRA LONG вам знадобиться лише одна насадка (PZ2) – для дюбеля і шурупа. Пам’ятайте: вам не потрібно свердлити, вам потрібно лише вбити його. Збільшений фланець дозволяє DRA LONG ідеально прилягати до основи.