Новий телескопічний дюбель R-GOK-II для плоских дахів

Новий телескопічний дюбель R-GOK-II для плоских дахів

Пластикові дюбелі— спеціалізовані покрівельно-монтажні аксесуари, які використовуються для монтажу ізоляційних матеріалів на плоских дахах. Телескопічний дюбель в поєднанні з шурупом, адаптованим до ізольованої основи, забезпечує ефективне кріплення теплоізоляційних та гідроізоляційних шарів на плоскому даху.

R-GOK-II представляє нову якість цього типу кріплень – технічно досконалу структуру, що гарантує найвищу несучу здатність і швидкий, ефективний монтаж.

Чому варто використовувати новий телескопічний дюбель R-GOK-II?

Унікальна лінзоподібна форма тарілки гарантує максимальну стійкість з’єднання з мембраною до сил вітру; тарілка взаємодіє з мембраною і запобігає її розриву силою всмоктування.

Унікальна лінзоподібна форма тарілки додатково підвищує її стійкість до механічного розтріскування на 50%, включаючи тиск і розтріскування навіть при дуже низьких температурах. Це відбувається шляхом структурної мінімізації поширення тріщин, тобто поширення пошкодження в матеріалі.

Нижня частина дюбеля гарантує сильний і стабільний тиск на мембрану і запобігає розтягуванню або деформації тарілки під час і після монтажу.

Внутрішня інноваційна форма дюбеля, яка фіксує шуруп, дозволяє прискорити роботу за рахунок попередньої збірки дюбеля з шурупом, запобігаючи випаданню шурупа з дюбеля.

Менший діаметр дюбеля і гострий кінець його конуса полегшують проколювання мембрани, що також підвищує комфорт монтажу в щільні ізоляційні матеріали.

Новий дюбель для даху сумісний з усіма шурупами для даху, що дозволяє монтувати його в будь-які основи.

Все це для того, щоб гарантувати безпеку кожного даху на довгі роки.