Анкер-шурупи до бетону R-HLX-сейсмічні та протипожежні схвалення

Анкер-шурупи до бетону R-HLX-сейсмічні та протипожежні схвалення

Суворі оцінки незалежними установами, детальні випробування та обмежувальні експертизи – наш останній анкер-шуруп до бетону пройшов усі випробування та отримав схвалення в ETA 23/0707 для сейсмічних випробувань у категорії C1-C2, а також випробувань на вогнестійкість до 120 хвилин.

Додаткові випробування в схваленні підтверджують відповідність суворим нормам і галузевим стандартам. Вони означають, що продукт пройшов детальні випробування та сувору оцінку незалежними установами.

Випробування на сейсмічність та вогнестійкість дозволяють використовувати анкер-шурупи R-HLX в інвестиційних проектах у зонах із сейсмічною активністю та в конструкціях, що вимагають несучої здатності в умовах пожежі. У поєднанні з сертифікатом VdS ми рекомендуємо використовувати цей продукт у системах протипожежного захисту в сейсмонебезпечних районах.

Землетруси відбуваються в певних областях земної кулі:

  • Європа: Албанія, Греція, Італія, Румунія, Туреччина та інші балканські країни. Тому європейське законодавство розрізняє два рівні сертифікації C1-C2, і це також затверджено багатьма країнами світу

C1 – нижній рівень захисту

C2 – вищий рівень безпеки

  • Альпійсько-Гімалайська область: (Гімалаї, Тибет, Альпи, Італійський півострів, Балкани).
  • Тихоокеанська територія: (узбережжя Америки, Японія, Тайвань, Філіппіни, острови Фіджі, Самоа, Тонга, Нова Зеландія).

У свою чергу, системи протипожежного захисту, такі як спринклерні системи, а також елементи конструкції вимагають стабільного кріплення у випадку пожежі та високих температур у всьому світі.

Незабаром в пропозиції – сейсмічна шайба

У разі сильних землетрусів будівельні конструкції можуть піддаватися зміні умов, що може призвести до їх пошкодження або руйнування. Для ще кращої оптимізації з’єднань ми рекомендуємо використовувати R-HLX у поєднанні з шайбою (незабаром), що покращує стабільність з’єднання і призводить до підвищення безпеки будівель та їх користувачів.

Оптимальна передача навантаження досягається завдяки шайбі. Такі рішення особливо важливі не тільки для сейсмічних застосувань, але й для застосувань, де необхідно враховувати прямі зсувні навантаження.