Rawlplug в проекті фіналіста MIPIM Awards!

Rawlplug в проекті фіналіста MIPIM Awards!

Ми з гордістю повідомляємо, що наші кріплення зіграли ключову роль у створенні сучасного міського дизайну, який отримав міжнародне визнання, ставши фіналістом престижного конкурсу MIPIM Awards. Це досягнення, яке підкреслює важливість і цінність співпраці!

Granaria, розташована на історичному Wyspa Spichrzów в Гданську, поєднує сучасність із традицією, ставши відповіддю на потреби сучасного міста. Проект, який відтворює дух місця, відомого з ганзейських часів, пропонує мешканцям і відвідувачам унікальне поєднання комфорту проживання та громадського простору в рамках багатоцільової концепції, яка поєднує різні види використання в одному комплексі будівель. Житлові, готельні та сервісні функції покликані створити динамічний та різноманітний міський простір.

У проекті використано близько 21 000 кріплень Rawlplug на площі понад 6 500 м2! Металевий фасадний забивний дюбель R-MBA, в кількості 8000 шт., розміри 200–250мм, є ідеальним рішенням для фасадів, що потребують високої вогнестійкості (R120). Його швидкий і простий монтаж значно пришвидшує роботу, а широкий асортимент дозволяє кріпити теплоізоляційні плити товщиною до 250 мм. Універсальне фасадне кріплення R-TFIX-8S, в кількості 3000 штук (розміри 335–435мм) та 10 000 штук (розміри 235–255мм), характеризується унікальним дизайном розпірної зони, що дозволяє переносити високі навантаження і зменшити кількість кріплень на квадратний метр. Висока жорсткість тарілки та знижена точкова теплопередача забезпечують стабільність системи ізоляції, мінімізуючи втрати тепла та протидіючи вібрації, викликаній силами вітру.

Інтеграція старих зерносховищ з новою архітектурою на Wyspa Spichrzów представляла унікальний виклик під час реалізації проекту. Ці історичні будівлі, які є ключовим елементом міського ландшафту Гданська, мають значну культурну цінність. Поєднання фасадів і конструкцій зерносховища з новими залізобетонними та сталевими конструкціями вимагало не лише інженерного бачення, а й точного проектування. Ми пишаємося тим, що наші продукти використовувалися в такому складному контексті, де гармонійне поєднання старих і нових елементів було вирішальним для збереження автентичності та цілісності кожної частини інвестицій.