R-LX-06 з одинарною внутрішньою різьбою – міцне та ефективне кріплення в бетоні

R-LX-06 з одинарною внутрішньою різьбою – міцне та ефективне кріплення в бетоні

З тих пір, як анкер-шурупи R-LX ввійшли до асортименту Rawlplug, вони стали безперечним хітом як з точки зору продажів, так і серед користувачів. Це й не дивно, адже самонарізне кріплення до бетону з таким широким діапазоном параметрів безперечно є правильним рішенням для багатьох будівельних та монтажних завдань.

У широкому асортименті анкер-шурупів R-LX дедалі популярнішими стають шурупи з однією внутрішньою різьбою – R-LX-I, доступні в довжинах 35 і 55 мм. Їх унікальний дизайн, на додаток до широкого діапазону несучої здатності, гарантує швидкий монтаж, легкий демонтаж і високий показник вогнестійкості. Відносно невеликий отвір, що потрібний для монтажу, робить їх особливо придатним рішенням для багатоточкового кріплення на основі ETA-17/0783.

Чому анкер-шурупи R-LX-I з одинарною внутрішньою різьбою такі популярні?

Перш за все, широкий спектр застосування, зокрема, у бетоні C20/25-C50/60 з тріщинами та без тріщин, а також у пустотілих плитах. Вони ідеально підходять для кріплення різних типів інсталяцій на невеликих відстанях і близько до країв будівлі.

Ще що?

  • Ефективний час монтажу – досягається завдяки простоті монтажу з використанням основних інструментів (дриль та шуруповерт).
  • Демонтаж – анкер-шуруп можна видалити без пошкодження основи, що дозволяє легко регулювати елемент, який кріпиться.
  • Між шурупами та від країв основи можна дотримуватися невеликих відстаней.
  • Довговічність – гарантується класом вогнестійкості R30-R120.

Як використовувати анкер-шурупи R-LX-06-I?

Встановлення анкер-шурупів R-LX-06-I займає всього кілька простих кроків. Просвердліть отвір потрібної глибини, бажано за допомогою акумуляторного перфоратора R-PRH. Вкрутіть анкер-шуруп  в основу за допомогою ударного шуруповерта R-PID і встановіть метричну шпильку, враховуючи наявність внутрішньої різьби в головці шурупа.

Для монтажу R-LX-06-I ми рекомендуємо ударну головку RT-IS-13-1/2L.

Але зачекайте… є ще щось!

Асортимент анкер-шурупів R-LX містить моделі з шістьма варіантами головок у двох варіантах покриттів : оцинкованим або цинк-ламельним покриттям, адаптованих до різних будівельних застосувань. Спільним для них є унікальний дизайн, висока ефективність і простота монтажу, що особливо потрібно під час будівництва.