R-XPTIII-HD – призначений для вирішення спеціальних завдань

R-XPTIII-HD – призначений для вирішення спеціальних завдань

Rawlplug представляє на ринок  R-XPTIII HD – перший анкер третього покоління:

  • Підвищена стійкість до агресивних середовищ завдяки покриттю гарячого цинкування 50 мкм.
  • Нова геометрія анкера для забезпечення високої вантажопідйомності та надійності в будь-яких умовах роботи.
  • Стійкість до ударів і стирання, що особливо корисно під час монтажу.

«Нове покоління лінійки анкерів R-XPTIII-HD було розроблено з урахуванням надійності в будь-яких умовах роботи», – говорить Роберт Чудзік, менеджер з продуктів Rawlplug. «Ми успішно виконали цю мету, надавши болту та розпірному елементу  правильну форму. Саме вони забезпечують здатність анкера переносити високі  навантаження та підтримувати низький зсув, щоб ефективно розподіляти сили, що впливають на основу», – додає Роберт.

Окрім високої корозійної стійкості та надзвичайної вантажопідйомності, ще однією перевагою R-XPTIII-HD є гарантія безпеки. Новий анкер відповідає всім вимогам лабораторних випробувань це підтверджено Європейською технічною оцінкою відповідно до EAD 330232-01-0601), а його чудові технічні параметри роблять його рішенням, яке можна рекомендувати для різних типів сталевих конструкцій.

«Відповідно до стандарту EN ISO 9224 анкер R-XPTIII HD також підходить для зовнішнього застосування, наприклад, у корозійних умовах класу C3, а термін служби його покриття становить 25 років», – продовжує Роберт Чудзік. «Його конструкція дуже міцна, що гарантує  безпечний монтаж. Крім того, ви завжди можете бути впевнені у високій якості продукту та точності розмірів, що забезпечується холодним формуванням та високою маркою сталі».

R-XPTIII-HD чудово працює в бетоні без тріщин, армованому і неармованому бетоні  класів C20/25–C50/60. Стандартизована оптимальна глибина монтажу  в поєднанні з чотирма діаметрами та широким діапазоном доступних довжин дозволяє клієнтам вибрати рішення, яке найкраще відповідає їхнім потребам.