Упаковка Rawlplug BIO B-PACK – 100% натуральна, 100% біологічно розкладається

Упаковка Rawlplug BIO B-PACK – 100% натуральна, 100% біологічно розкладається

Стратегія сталого розвитку для Rawlplug є першочерговою справою, і це відображається не лише в проектуванні процесів, а й у асортиментних пропозиціях.

Rawlplug дбає про збереження природних ресурсів на кожному етапі розробки продукту та асортименту продукції. З року в рік компанія постійно прагне зменшити відходи шляхом послідовних змін у своїх процесах і продуктах.

Керуючись потребами навколишнього середовища, Rawlplug знову розробила важливу інновацію для ринку: 100% біорозкладну упаковку, придатну для різних типів продуктів. Цей інноваційний спеціалізований тип упаковки від Rawlplug називається BIO B-PACK, і при його створенні акцент був зроблений на природному середовищі та тих, хто піклується про його стан і ресурси.

Упаковка BIO B-PACK виготовлена з паперу, целюлозної плівки та крохмалю. Правильний склад сировини (кукурудзи, картоплі та деревини) дозволяє безпечно викидати її в біологічно розкладні відходи або компостні баки.

Переваги упаковки Rawlplug BIO B-PACK:

  • Євроотвір у верхній частині упаковки, що дає можливість викладати вироби у підвішеному вигляді.
  • Дизайн упаковки у стилі Doy, що дозволяє розміщувати упаковку на полиці.
  • Біорозкладана блискавка, що дозволяє легко закривати упаковку та забезпечує щільне закриття для захисту вмісту.
  • Прозоре вікно, що дозволяє переглядати та перевіряти вміст.
  • Великий простір для маркування, що дозволяє детально представити характеристики продукту.

У асортименті Rawlplug пакети BIO B-PACK супроводжують новий продукт: дюбель TIMBER-UNO. Інноваційна суміш, з якої виготовлений дюбель, робить його екологічно чистим продуктом, рекомендованим для екологічних будівельних проектів.