Rawlplug на виставці NMBS у Великобританії

Rawlplug на виставці NMBS у Великобританії

National Merchant Buying Society (NMBS) – це централізована група закупівель, яка об’єднує більше 1000 учасників та має потенціал в 1,7 мільйонів фунтів стерлінгів. Щорічно вони організовують ярмарок – NMBS Show – в якому Rawlplug також бере участь вже протягом 10 років.

Протягом двох днів, 10 та 11 квітня, виставка залучила понад 280 постачальників і більше 1000 дистриб’юторів, які зустрілися на Ricoh Arena в Ковентрі, Великобританія. Компанія Rawlplug була представлена нашою командою, яка демонструвала останні пропозиції бренду. За словами Яна Джонсона, менеджера проектів, «Rawlplug послідовно зростає з різних причин, в тому числі завдяки участі в мережі NMBS. Виставка виявилася дуже успішною, що призвело до отримання великої кількості замовлень».

Наша команда представила комплексну пропозицію бренду на стенді, і відвідувачі змогли ознайомитися з повним асортиментом продукції. Також представили Rawlplug Vintage, підкресливши довгу і цікаву історію бренду,  багату спадщину, великий досвід і ноу-хау.