КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА на InterBuildExpo 2019 у Києві

КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА на InterBuildExpo 2019 у Києві

19-22 березня команда КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНИ взяла участь у міжнародній виставці InterBuildExpo у Києві, найбільшій будівельній виставці України.

Наша увага була зосереджена на представленні бренду Rawlplug, який цього року святкує 100 років професійного досвіду в області кріплення, з’єднання та інструменту.

Відвідувачі виставки змогли  ознайомитися з трьома основними напрямками комплексної пропозиції бренду Rawlplug – продукти, послуги та навчання. Наша команда професіоналів проводила продуктові презентації з докладною  інформацією про продукцію торгової марки Rawlplug їх переваги, технічні параметри та принципи правильного монтажу. Окремо від стенду була організована демонстраційна зона на якій можна було отримати практичні поради з монтажу хімічних та механічних анкерів. Також ми представили новий інноваційний пристрій для забивання цвяхів до бетону та сталі Rawlplug R-RAWL-SC40II.

«Ми пишаємося тим, що є частиною Rawlplug і беремо участь у 100 річній історії розвитку надійних засобів кріплення та з гордістю представляємо на ринку України бренд Rawlplug, слоган якого є Довіра та Інновації», – говорить Олег Ганиш, генеральний директор компанії КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА.

Відео з виставки можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3yywDO0TtMs