100 років смолам RAWLPLUG!

100 років смолам RAWLPLUG!

100 років використання  та розширений потенціал застосування при більш низьких температурах – ось додаткові властивості анкерів Rawlplug, які нещодавно були підтверджені останніми європейськими технічними оцінками.

Нові ETA базуються на останній редакції Європейського документа оцінки (EAD). В результаті випуску останнього Європейського документа оцінки, EAD 330499-01-0601, Хімічні  кріплення для використання в бетоні, ми отримали нові європейські технічні оцінки (ETA) для Rawlplug R- KEX-II, R-KER-II, R-KER i R-KEM-II.

Вони внесли такі зміни:

  • 100 років використання смол R-KEX-II, R-KER-II, R-KER та R-KEM-II
  • можливість враховувати довговічні навантаження при проектуванні конструкцій
  • передбачуваний термін служби 50 років
  • можливість використання смол при температурах нижче 0 ° C, дозволених відповідно до зазначеного EAD
  • згідно з ETA, стандартна версія гібридної смоли R-KER-II вважається придатною для нанесення при низьких температурах навколишнього середовища, починаючи з -5 ° C, взимку -навіть нижче -20 ° C!

Що таке ETA?

Європейська технічна оцінка (ETA) – це документ, який підтверджує, що даний продукт відповідає всім відповідним вимогам ЄС, що стосуються його застосування. Продукція повинна повністю відповідати заздалегідь передбаченим стандартам виробництва, зберігання та розповсюдження продукції, тримаючи виробничий процес під суворим і безперервним контролем. Надання ETA є умовою дотримання спеціальних вимог, визначених для конструкцій, де використовувався виріб або конструкція, що містить цей продукт. ETA видається на невизначений період часу.

Детальніше про EAD

EAD, з іншого боку, є документом, підготовленим для цілей розробки та видачі ETA, а процедура його прийняття координується Європейською організацією технічної оцінки (EOTA). Він визначає методи та критерії, прийняті EOTA як ті, що застосовувались для оцінки експлуатаційних характеристик будівельного продукту на основі його основних властивостей.

Ми впевнені, що підрядники, які беруть участь у численних будівельних проектах, максимально використовуватимуть нові властивості наших смол!