Найкращі конструкційні шурупи – пізнаємо Procut             

Найкращі конструкційні шурупи – пізнаємо Procut             

Rawlplug, як провідний виробник засобів кріплення, працює над поступовим вдосконаленням своєї пропозиції, шурупи до дерева з лінійки Procut є живим доказом цього. Перевірте, чим вони виділяються та чому варто використовувати їх у дерев’яних конструкціях.

Шурупи для дерев’яних конструкцій повинні бути особливо міцними, функціональними і довговічними. Належне з’єднання елементів конструкції має вирішальне значення для всієї будівлі та безпеки.

Шурупи для дерев’яних конструкцій – типи та застосування

На відміну від звичайних  шурупів до дерева, які використовуються для монтажних робіт, наприклад, для складання меблів або будівництва садових конструкцій, будівельні шурупи використовуються для з’єднання дерев’яних конструкцій, наприклад, для з’єднання елементів даху. З цієї причини вони довші та грубші – для створення міцних, ефективних і безпечних з’єднань.

Шурупи, які використовуються в дерев’яних конструкціях, включають типи з різними характеристиками. Їх можна класифікувати за:

 • головка шурупа – форма може бути конічною, плоскою, циліндричною
 • тип різьби – з повною або частковою різьбою, а також подвійною різьбою
 • матеріал – нержавіюча сталь, оцинкована або покрита іншими антикорозійними покриттями.

Вибір шурупів залежить від породи деревини та конструкції, що створюється.

Застосування будівельних шурупів

Конструкційні шурупи до дерева найчастіше використовуються в таких областях, як:

 1. Будівництво каркасних будинків – шурупи мають вирішальне значення для з’єднання елементів конструкції каркасних будинків.
 2. Монтаж кроквяних ферм – вони використовуються для з’єднання елементів ферм або ферм.
 3. Монтаж балок і колон в дерев’яних конструкціях – шурупи для дерев’яних конструкцій використовуються для кріплення балок перекриття, стельових балок і колон.
 4. Ремонт та реконструкція –використовуються під час ремонту та посилення конструкції в існуючих будівлях, де потрібна додаткова стійкість та міцність.
 5. Опорні конструкції всередині будівель – вони також використовуються для зміцнення несучих конструкцій всередині будівель, наприклад, при будівництві перегородок або монтажі сходів.
 6. Терасні та платформні конструкції – ці шурупи ідеально підходять для кріплення терасної дошки до несучої конструкції.
 7. Будівництво огорож і парканів – наприклад, з’єднання панелей і дощок з дерев’яними стовпами.
 8. Конструювання садових меблів та зовнішніх конструкцій – завдяки своїй міцності та стійкості до зовнішніх умов їх використовують у виробництві садових меблів, альтанок, будиночків для інструментів та інших зовнішніх конструкцій.