Стадіон Уемблі

Стадіон Уемблі
Стадіон Уемблі

Інвестиційні дані

Ім'я: Стадіон Уемблі
Місцезнаходження: Лондон, Великобританія, United Kingdom
Інвестор: Multiplex / Stadium Seating Ltd
Завершення: 2007

Проект

Стадіон Уемблі (New Wembey) – це один з найбільш впізнаваних об’єктів у Лондоні. Він був побудований на місці Старого Уемблі, який існував тут між 1923 і 2003 роками. Новий Уемблі був відкритий на початку 2007 року, а перший матч відбувся 24 березня цього року (між збірними Англії та Італії). Стадіон вміщає 90 000 глядачів і є другим за місткістю стадіоном у Європі  (після "Камп Ноу" в Барселоні), але й одним з найсучасніших об'єктів такого роду у світі. Новий Уемблі також залишається одним із найдорожчих спортивних об'єктів, коли-небудь створених. Витрати на будівництво склали майже 760 мільйонів фунтів стерлінгів.
Проект стадіону передбачав, що це буде багатофункціональний об'єкт, і тому, крім футбольних матчів і матчів з регбі, організовуються змагання з легкої атлетики, мотогонки, а також концерти та інші важливі події.
Об'єкт належить Футбольній Асоціації. Стадіон вміщає 90 000 глядачів, однак, у випадку спортивних змагань зменшується до приблизно 68 тисяч місць розташованих на трирівневих трибунах. Кожне з 90 000 сидінь кріпиться до основи трибуни  за допомогою анкерного кріплення Rawlplug® R-SPT-A4 (попередника кріплення R-HPTII-A4).

Використані продукти

Приклади застосування