Опера в м.Дубай

Опера в м.Дубай
Опера в м.Дубай

Інвестиційні дані

Ім'я: Опера в м.Дубай
Місцезнаходження: Дубай, Об'єднані Арабські Емірати, United Arab Emirates
Інвестор: EmaarProperties
Завершення: 2016
Виконавець / Проектант: Consolidated Contractors Company

Проект

Дубайська опера – це багатофункційний центр мистецтв, розміщений в районі Опера в центрі Дубай. Він створений і підтримується завдяки інвестицій компанії EmaarProperties та призначений  для проведення різноманітних міроприємств, таких як театральні, оперні та балетні вистави, концерти, конференції та виставки. Про  його будівництво було оголошено в березні 2012 року, а завершене воно було в 2016 році.
Концертний зал на 1901 місце був запроектований Янусом Ростоком з компанії Atkins. Концепція театру розроблялась компанією TheatreProjectConsultants. Об'єкт може трансформуватися в традиційний театр, концертний зал, банкетний зал або виставковий зал.За допомогою гідравлічних ліфтів і вагонів можна перемістити в сховища під театром 900 з 2000 сидінь, а отриманий простір може бути використаний для організації інших заходів.
Споруда Опери по формі нагадує доу – традиційне арабське судно – на «носі» якого розміщені головна сцена, зона для оркестру і глядацький зал, а в подовженому «корпусі» розміщені  вестибюлі, парковка і зона для посадки в таксі.

Використані продукти