Чеські партнери відвідали перше навчання Академії Rawlplug для клієнтів!

Чеські партнери відвідали перше навчання Академії Rawlplug для клієнтів!

На початку березня у Вроцлаві пройшли навчання для ключових клієнтів з Чехії.

Це було не «звичайне» навчання, а перше навчання в програмі Rawlplug Academy, в якій брали участь наші клієнти.

У тренінгу взяли участь 29 учасників, в тому числі представники 10 партнерських відділень з Чеської Республіки, а також 2 представники Чеського технічного університету в Празі,  з якими компанія співпрацює щодо представлення інноваційних рішень Rawlplug для майбутніх архітекторів. Основною темою зустрічі були нові продукти, а саме анкер-шурупи R-LX та хімічні анкери R-KER-II. Для чеських клієнтів це була можливість дізнатися про всі характеристики, включаючи особливості, переваги та конкурентні переваги цих продуктів під час теорії і практичних частин навчання.

«Я дуже радий, що саме клієнти з Чеської Республіки могли стати першими зовнішніми учасниками навчання в Rawlplug Academy », – сказав Петро Горський, керуючий директор Чеської Республіки та Словаччини. «Навчання дає нам велику підтримку, але ми розуміємо, що попереду ще багато роботи, якщо ми хочемо, щоб бренд Rawlplug був належним чином визнаний на чеському ринку. План на цей рік складає близько десятка професійних відділень у Чеській Республіці», – додав він.

Ефект зустрічі вже видно у формі налагодження співпраці з новими партнерами та Празьким технологічним університетом, де розпочинається серія тренінгів Rawlplug Academy в Брно та Остраві, і буде презентуватися історія та сучасність бренду Rawlplug майбутнім архітекторам.