Стадіон у м.Вроцлав

Стадіон у м.Вроцлав
Стадіон у м.Вроцлав

Інвестиційні дані

Ім'я: Стадіон у м.Вроцлав
Місцезнаходження: Вроцлав, Польща, Poland
Інвестор: Місто Вроцлав
Завершення: 2011
Виконавець / Проектант: MostostalWarszawa / MaxBoegl

Проект

Муніципальний стадіон у Вроцлаві (Польща) є футбольним стадіоном четвертої (вищої) категорії, побудованим до Чемпіонату Європи з футболу UEFA 2012. Всі місця на стадіоні сидячі, пронумеровані і накриті. Місткість стадіону становить 44 308 місць. Це третій за величиною стадіон в Польщі.
Характерним елементом конструкції стадіону є його фасад, побудований з напівпрозорої сітки, виконаної зі скловолокна, покритого тефлоном. Дах стадіону частково засклений, завдяки чому збільшена кількість природного світла, що потрапляє на поле; причому південна сторона засклена на більшу площу, ніж північна.
Збудована широка платформа (еспланада), площею 52 753 кв.м, що примикає до стадіону з півдня, з боку вул.Льотничої, та з півночі, від вул.Кролєвської. Загалом стадіон займає площу 11 га з 21 га площі району вроцлавських Пільжиць. Під платформою знаходяться місця для парковки і технічні приміщення.
Платформа піднята від рівня землі до першого рівня стадіону на висоту 5,44 м. Тут розташовані входи для окремих секторів. Від рівня землі до верхньої частини даху стадіон має висоту 39,33 м. Конструкція стадіону складається з 4 будівель, які з'єднані двома рівнями (першим і четвертим). Трибуни є однорівневими, по 56 рядів. Біля стадіону розташований 4-рівневий паркінг для автомобілів.
Стадіон оснащений  двома телеекранамии розміром 12,8 x 7,68 м (площею 98,3 м²) і потужніми гучномовцями (понад 370 тис. Ват)

 

Використані продукти

Приклади застосування