Прага Marina

Прага Marina
Прага Marina

Інвестиційні дані

Ім'я: Прага Marina
Місцезнаходження: Прага, Чеська Республіка, Czech Republic
Інвестор: MarinaIslands.r.o.
Завершення: 2016

Проект

Прага Marina – унікальний житловий проект по будівництву безлічі житлових і офісних будівель в районі Прага-Голешовіце, де 110 років тому був побудований порт. Перші будівлі були завершені в кінці 2008 року і початку 2009 року. В остаточному вигляді комплекс буде включати в себе близько тисячі квартир, офіси, магазини, ресторани, кафе і парки.
Комплекс зводиться компанією PragueMarinaa.s., що входить в будівельну групу LighthouseGroup, спільно з компанією Czech Ports Inc. Акціонерамикомпанії Prague Marina є DeutscheBank AG, Real Estate Private Equity GroupLondon, GTC International Development Company, Scorpio BSG Ltd. і Alliance Holdings & Developments Ltd.

MarinaIsland пропонує три категорії квартир, від комфортабельних апартаментів на середніх поверхах і таунхаусів, що створюють відчуття життя у власній віллі, до розкішних пентхаусів на верхніх поверхах.
Це чудове місце на кордоні двох світів. З одного боку – об'єкт пропонує тишу, усамітнення, прекрасний краєвид. З іншого боку – поруч міська метушня, можливості для роботи, магазини, кафе, культурні і спортивні об'єкти. І все це розташовано всього в 8 хвилинах ходьби від центру міста.

На острові також буде побудований спортивний центр. Територія захищена від повеней, збережені пам'ятки архітектури початку 20-го століття.
У травні 2012р.  будівельна компанія відкрила офіційний веб-сайт проекту в момент, коли вже було побудовано 338 квартир, з яких 314 були продані, 5 заброньовані і 19 виставлені на продаж за ціною від 5 млн. чеських крон (90 м²) до 16 млн. чеських крон (200 м²).

 

Використані продукти